Özel TED Rönesans Ortaokulu Geleneksel 2.Spor Şöleni Turnuvası

Özel TED Rönesans İlkokulu/Ortaokulu basketbol ve voleybol branşlarını öğrencilere sevdirmek, altyapılarını geliştirmek, fiziksel ve sosyal açıdan gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacı ile, Türkiye genelindeki tüm TED Okullarının İlkokul/Ortaokul/Lise öğrencilerine yönelik, TED Rönesans Koleji Geleneksel 2. Spor Şöleni” adı altında bir turnuva düzenlemektedir.

TED Rönesans Koleji İlkokulu/Ortaokulu/Anadolu Lisesi bu yıl İkincisi düzenlenecek olan geleneksel Spor Şölenine ev sahipliği yapmaktadır. Bu kapsamda, Türkiye geneli TED Okullarının katılımının sağlanacağı bir şölen düzenlemektedir. Takım kontenjanları dolmadığı takdirde, İstanbul ili Maltepe ilçesine bağlı resmi/özel ilk/orta/lise öğrencilerine duyurularak başvuru tarihine göre davet edilecektir.

AMAÇ:
Basketbol ve Voleybol branşını sevdirmek ve yaygınlaştırmak. Öğrencilerimizi spor yapmaya teşvik etmektir,

Türkiye geneli TED Okullarına ve İstanbul ili Maltepe ilçesi genelindeki resmi ve özel ortaokul öğrencileri (3-4./S-6. Sınıflar / Lise) katılabilir.
14-15 – 16 Ocak 2019 tarihinde Voleybol Spor Şöleni ve Basketbol Spor Şöleni yapılır. Katılım gösteren okullara fikstür yayınlanacaktır.
Başvurular başvuru tarihine göre kontenjanlar dahilinde kabul edilecektir.
Şölen için TED Rönesans Koleji tarafından oluşturulan başvuru formu eksiksiz şekilde doldurulmalıdır.
Şölene katılacak takımların başvuruları, görevli öğretmenleri tarafından en geç 04.01.2018 Cuma günü, saat 17.00’a kadar TED Rönesans Koleji zümre başkanmın açık adresine [email protected] posta mail gönderilmesi gerekmektedir.
Başvuru formunu dolduran katılımcı okulun görevli öğretmeni, yetkilisi ve takım öğrencileri şartnameyi okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
Hazırlanacak olan afiş ve başvuru formu TED Rönesans Kolejinin Web sayfasında- duyurular bölümünde yayınlanacaktır.
Yarışma, TED Rönesans Koleji Spor Salonunda 14 -15-16 Ocak 2019 Pazartesi -Salı -Çarşamba günleri Saat 09.30′ de başlayacak Açılış Töreni ile başlayacaktır. Şölen organizasyonundan bizzat TED Rönesans Koleji sorumludur.
Ödüller TED Rönesans Koleji Spor Salonunda düzenlenecek ödül töreni ile takdim edilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin