National Geographic Society Uluslararası Fotoğraf Yarışması

DÜNYANIN EN GÜZEL FOTOĞRAFI İÇİN…

National Geographic Society, Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın altıncısını düzenliyor. National Geographic dergisinin tüm dünyaya yayılmış 10 milyonlarca okuruna ulaşacak yarışmaya, okurlar üç ayrı kategoride katılabilecek: İnsan, Manzara ve Doğa.

Ayrıca okurlar “Paylaşılmaya Değer Deneyimler” konulu Hilton HHonors™  Özel Kategorisi için de fotoğraf gönderebilecek.

Yarışmanın Türkiye finalinde dereceye girenler telefon veya e–posta ile bilgilendirilecek ve National Geographic Türkiye’nin en geç Ocak 2012 sayısında ilan edilecek. Ayrıca 3 kategori birincisi fotoğraf ABD’deki uluslararası yarışmaya gönderilecek. Bu fotoğrafların ABD’deki yarışmaya katılım ücreti NG Türkiye tarafından karşılanacak. Uluslararası yarışmanın sonuçları National Geographic Society’nin www.nationalgeographic.com adresli websayfasından takip edilebilir.

  

 

  
HHonors, sadece sizin için hazırlanmış ayrıcalıkların ve sağlanan yararların keyfini çıkarabileceğiniz dünya çapında bir misafir ödül programıdır. Üstelik program 82 ülkede 10 farklı markadan oluşan Hilton Worldwide markalar portföyündeki 3750’den fazla otelde geçerli. HHonors bir misafir ödül programı olmanın ötesinde misafirlere seyahatten çok daha fazlasını yaşatmayı hedefler. HHonors’da size hakkında konuşabileceğiniz, hatırladığınızda gülümseyeceğiniz ve hayatınızın sonuna kadar unutmayarak paylaşabileceğiniz deneyimler yaşatmak istiyoruz. HHonors ile ilgili detaylı bilgi için: hhonors.com/turkiye

 

 

 

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ