Melek Yatırım Yapacağımız Girişimcilerimizi Arıyoruz

Melek Yatırım Yapacağımız Girişimcilerimizi Arıyoruz

Değerli Girişimcimiz,

Girişimcilerin finansman kaynaklarına erişimlerinin kolaylaştırılması ve potansiyel girişimcilerin cesaret kazanarak ticari hayatta aktif rol almaları amacıyla İzmir’de girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi hedefimiz çerçevesinde İzmir Ticaret Odası, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bilimpark ve Embryoniks Teknoloji Transfer Ofisi olarak uzun zamandır aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu çalışmalarımıza bir yenisini daha ekleyerek girişimcilerimizin projelerine “melek yatırım” yapmak için kolları sıvamış bulunmaktayız.

Başarılı iş fikirlerine sahip girişimciler ile sahip olduğu finansman kaynağını doğru bir fikre yönlendirme arayışındaki yatırımcıları ortak bir platformda buluşturmak, ayrıca kurucusu olduğumuz Embryoniks Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş. firmasının mevcut sermayesi üzerinden inovatif projelere yatırım yapmak üzere önümüzdeki dönemde “İzmir Proje Pazarı” etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

“İzmir Proje Pazarı” kapsamında, başvuru yapan girişimcilerimiz arasından belirlediğimiz kriterlere uygun olanlar, söz konusu etkinliğimiz çerçevesinde projelerini sunma şansını yakalayacak ve proje sunumları sonrasında da seçilen projelere yatırım yapılacaktır.

Bu sayede yeni iş fikirlerinin hayata geçmesi ve tutunması için tüm imkanlarımızla aracı olmuş olacağız.

Bu kapsamda; melek yatırımcı talebi bulunan girişimcilerimizin izto.org.tr linkinde yer alan “Girişimci Başvuru ve Teknoloji Değerlendirme Formu”nu eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Eksik doldurulan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurular için son tarih; 31 Temmuz 2017 Pazartesi günü olup bu tarihten sonra başvuru alınmayacaktır.

Başvuruların tamamlanmasını takiben “İzmir Proje Pazarı” etkinliğinde sunum yapacak olan girişimciler seçilecektir. Etkinliğin ise Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmakta olup etkinlik tarih, yer ve saatine ilişkin bilgiler seçilen girişimcilerimize ayrıca bildirilecektir.

Bu kapsamda; İzmir Ticaret Odası, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bilimpark ve Embryoniks Teknoloji Transfer Ofisi olarak İzmir’de girişimciliğin desteklenmesine yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi belirtir, inovatif proje sahibi tüm girişimcilerimizin söz konusu etkinliğe başvurmasını dilerim.

Saygılarımla,

İzmir Ticaret Odası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

sixteen − sixteen =