Lonca Girişimcilik Merkezi Başvuruları Başladı

Lonca Girişimcilik Merkezi Başvuruları Başladı

Lonca Girişimcilik Merkezi; teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir bir modelde ve ayrıca hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlamak için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kuruldu.

Projeleriniz için en uygun çalışma ortamını sunarken, her bir girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projenizi hayata geçirmeyi sağlıyor. Ayrıca etkinliklerle girişimcilerin hem kendileri gibi girişimcilerle hem de ihtiyaç duyacakları ekosistemle bir araya gelmelerine olanak sunuyor. LONCA, bunu yaparken, kurucusu Kuveyt Türk’ün 30 yılı aşkın bankacılık tecrübesini tüm kanalları ile girişimcilere açmanın yanında girişimciler için büyük öneme sahip kuruluşlarla işbirliği imkanı sunuyor.

Çok Lokasyonlu Girişimcilik Merkezi

LONCA girişimcileri, Girişimcilik Merkezi’nin proje ortağı olan Workinton’ın da üyesi olmaktadır. LONCA, Astoria’da konumlandırılmaktadır, ancak girişimcilerimiz, Workinton’un hali hazırda İstanbul’da 10, Ankara’da 2 ve İzmir’deki 1 şubesini de istedikleri zaman kullanabilirler.

Lonca Mentorluk Sistemi
LONCA girişimcileri, kendi özel konuları ile ilgili yanlarında her zaman özel mentorlarını bulabilecekler. Workinton ile işbirliği halinde yürütülecek olan ve üyeleri,

Mentorlar
Danışmanlar (Hukuk, Muhasebe, Finans, Teknoloji, vb.)
Geçmiş Dönem Girişimciler
Yatırımcılar
Uzmanlar
Yurtdışı Danışmanlar’dan oluşan mentorlarla kurulmuştur.

Kuveyt Türk Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

Kuveyt Türk, kendi bünyesindeki KT Portföy Yönetimi A.Ş. ile Türkiye’nin Startup’lar ve Teknoloji Girişimcilerine özel ilk girişim sermayesi yatırım fonunu oluşturuyor. LONCA’yı tamamlayan girişimciler, eğer fonun yatırım büyüklüğü için uygun aşamaya gelmişlerse, bu fondan yatırım almak konusunda önceliğe sahip olacaklar.

İLETİŞİM

Workinton Astoria – Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cad. Astoria Kuleleri No:127, 34394 Esentepe/Şişli/İstanbul
Telefon: 444 9 866
E-Posta: lonca@loncagirisim.com
En Yakın Metro İstasyonu: Gayrettepe
http://loncagirisim.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here