Lise ve Üniversite Öğrencileri için Future Founders

Future Founders
Future Founders

Future Founders 2021 yılının şubat ayında MEF Üniversitesi StartupMEF Kulübünün ilk defa gerçekleştireceği tüm katılımcılara açık, online ve sertifikalı farklı modüllerden oluşan bir girişimcilik eğitimidir.

“Future Founders” 8-9 Şubat 2021 tarihleri arasında olması planlanan 2 günlük online bir etkinliktir. Ve 3 ana modülden oluşacaktır: Girişimcilik ve İnovasyon, Yapay Zeka, Fintech.

Etkinliğimizin amacı katılımcıların en temel girişimcilik adımlarını attırmak için gerekli farkındalığı yaratmak ve girişim ekosisteminin farklı noktalarına değinerek geleceğin girişimcilerinin kendilerini fark edebilmelerini sağlamaktır.

StartupMEF Girişimcilik ve İnovasyon Kulübü olarak bu sene ilk defa sertifikalı olarak düzenleyeceğimiz Future Founders etkinliğimize sayılı günler kaldı!

Future Founders etkinliğimize sayılı günler kaldı ve Kayıtlarımız başladı! Sen de etkinliğimizdeki yerini almak için kayıt formunu doldur, yerini ayırt!

İlham verici eğitimlerin yanı sıra network ağını genişletebileceğin speed networking etkinlikleri, çekilişler, oyunlar ile Future Founders etkinliğinde sizlerle buluşmaya hazırlanıyoruz. Sertifikalı ve ücretsiz olan etkinliğimiz Airmeet platformundan online olarak gerçekleşecek olup tüm katılımcılara açıktır.

İnsanlara sadece “Girişimcilik nedir?” sorusunun cevabını değil, onlara gelecek projelerinde yardımcı olacak farklı eğitim ve etkinlikleri sunmak amacıyla 8-9 Şubat tarihlerindeki Future Founders etkinliğimizde seni de aramıza bekliyoruz! Etkinliğimizde girişimcilik, yapay zeka ve fintech 3 ana modülü bulunmaktadır.

Bu linkten kayıt olabilirsiniz.