Lise ve Üniversite Öğrencileri arası Girişimcilik Yarışması

üniversite öğrencileri
Girişimcilik Yarışması

Fikirleri olan lise ve üniversite öğrencilerine eğitmenleriyle yön gösteren , ödülleriyle destek olan Doğuştan Girişimciler fikir yarışması; ilham dolu sunumların ve bilgilendirici panellerin olduğu , startuplardan oluşan fuaye alanı ve girişimcilik ekosistemindeki aktörler ile networking yapma gibi birçok fırsatı barındıran interaktif bir süreçtir.

27 Şubatta başvuruların açılmasıyla başlayan süreç, 17 Nisan’da zirve etkinliğiyle sona erecektir. MSI Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlikte girişim fikrinle laptop, online girişimcilik eğitimleri, ingilizce eğitimleri ve çeşitli kursları kazanma şansı yakalayabilirsin.

Süreç:
27 Şubat – 27 Mart – Başvuru Süreci
4 Nisan – Eğitim ( Bilgiyi Ticarileştirme Merkezinde gerçekleşecektir.)
5 Nisan – Yarı Final
17 Nisan – Zirve (Büyük Final)
*Başvurup ön elemeyi geçen ekipler eğitimlere katılmak zorundadır.

Etkinliği Amacı:
Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü(DOU Startup) tarafından düzenlenen Doğuştan Girişimciler’in amacı girişimciliğe ilgi duyan gençlere ilham vermek ve desteklemektir. Sen de bir girişim fikrine sahipsen hemen başvurunu yap!

DOU Startup Hakkında:
Doğuş Üniversitesi Girişimcilik Kulübü (DOU Startup), Doğuş Üniversitesi bünyesinde 2017 yılında kurulmuş bir öğrenci kulübüdür. Girişimcilik alanında yaptığımız faaliyetlerle bu alanda farkındalığı arttırıp, aynı zamanda gençlerin içindeki girişimcilik potansiyelini arttırmayı amaçlıyoruz. Geleceğin girişimcilikte olduğuna inanıyor ve bu ekosistemin gelişmesi için geleceğin girişimcilerini yetiştirmek en önemli hedefimiz.

Doğuştan Girişimciler, fikir yarışması başvuruları başladı! Girişim fikrinle çeşitli ödülleri kazanmak istiyorsan, 27 Mart’a kadar başvurunu tamamla. Başvuru ve detayli bilgi için: http://www.doustartup.com/dogustan-girisimciler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here