Lisans Yüksek Lisans Doktora Öğrencileri arası 2. Siber Güvenlik Yarışması

Siber Güvenlik
Öğrenci Siber Güvenlik Yarışması

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından Lisans Öğrencileri, Yüksek Lisans Öğrencileri ve Doktora Öğrencileri arası 2. Siber Güvenlik bitirme projeleri yarışması başvuruları sizleri bekliyor.

Siber Güvenlik üzerine yapmış olduğunuz Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Bitirme Projeleriniz var ise hemen büyük ödüller kazanmak için başvuru yapınız.

Birinicilik Ödülü 10.000 TL
İkincilik Ödülü 7.500 TL
Üçüncülük Ödülü 5.000 TL

Son Başvuru: 30 Eylül 2020

Başvuru: https://www.yetenekkapisi.org/login

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, 2017 yılında ilgili tüm kamu kurum/kuruluşlar, özel sektör ve akademi temsilcilerinin katılımlarıyla ortaya çıkan, Savunma Sanayii Başkanlığı ve Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı tarafından desteklenen ve SSTEK A.Ş. tarafından yürütülen bir projedir.

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde ve ilgili tüm kamu kurum/kuruluşları, özel sektör ve akademi temsilcilerinin katkılarıyla temelleri atılan, siber güvenlik alanında teknoloji üreten ve dünya ile rekabet edebilen Türkiye ana hedefi doğrultusunda ülkemizde siber güvenlik ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla kurulan bir platformdur.

İletişim
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv. 280/G Kat:1 No:15e 06530
Çankaya / Ankara
info@siberkume.com