İstinye Enka Okulları Ortaokullar Arası Ulusal Münazara Turnuvası

Münazara Turnuvası
Münazara Turnuvası

ENKA Okulları bir Ortaokul Münazara turnuvası gerçekleştiriyor. Alanında uzman Argüman Fabrikası ile birlikte organize edilen turnuvada 40 takım yarışacak. Çevrim içi gerçekleşecek bu etkinliğe tüm Türkiye’den ortaokul öğrencileri katılabilir. Aşağıdaki linkten etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

Güncel meseleler ve küresel sorunları tartışırken eleştirel düşünme becerilerinizi ve hitabet yeteneğinizi geliştirin ve yaşıtlarınızla entellektüel bir ortamda bir araya gelin!

İstinye Enka Okulları tarafından geleneksel hale gelmiş ulusal çapta ortaokullar arası münazara turnuvamızı bu sene 5 – 6 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğiz, hepinizi bekliyoruz!

Tarih: 5 – 6 Mart 2022 (turnuvamız 4 eleme turu ve çeyrek final, yarı final, final etaplarından oluşacaktır)
Platform: Zoom Pro (Elektronik)
Katılım ücretsizdir.
Toplam Kontenjan: 40 takım
Takım Kotası: 4 takım (turnuvaya her kurum en fazla 4 takımla başvurabilir)
Son Kayıt Tarihi: 20 Şubat 2022

Her takımın en az 3, en fazla 1 yedek oyuncu olacak şekilde 4 kişiden oluşması gerekmektedir. Takım oyuncuları turnuva esnasında değiştirilemez. Takımlar kurumların kendi takdirinde olacak şekilde ortaokulun farklı kademelerindeki öğrencilerden karma şekilde oluşturulabilir.

ÖNEMLİ: Her katılımcı öğrenci ve öğretmen için aşağıdaki adreste yer alan belgeler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Aksi hâlde yarışmada yer almaları mümkün değildir:

https://drive.google.com/drive/folders/1zV5AI_O1UekUTV_z4Kf7Va8IfHE1plNH?usp=sharing

Son kayıt tarihinden birkaç gün sonra organizasyonel koordinasyon için katılımcı kurumlarla iletişime geçilecektir.

Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da +90 534 633 54 44 no’lu GSM’den organizatörümüz Aslı Ece Sovukluk’a ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKJCH-hOvgJXXRsjISw_0zCo-TeQzaMNBVqjviDQx6caXsUQ/viewform

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin