İstanbul E-Ticaret Zirvesi 2013

İstanbul e-Ticaret Zirvesi’ne, internet konusunda yeni iş fikri olan henüz şirketini kurmamış, iş fikrini gerçekleştirmek için şirketini kurmak üzere olan, internet şirketini / girişimini kurmuş, sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer desteğe ihtiyacı olan, girişimci ve girişimci adaylarnın katıldığı bir organizasyondur.
Zirvede, Türkiye’deki başarılı şirket kurucuları, yatırımcılar, girişimciler ve diğer konularda başarılı profesyoneller davet edilerek, katılımcılara teorik bilgilendirmenin yanı sıra pratik uygulamalar ve tecrübelerin anlatılması sağlanmaktadır. Zirve, Türkiyede e-ticaret girişimcilerinin destekleyerek pazara yeni ürün ve servislerin sunulmasına imkan sağlamayı hedeflemekte ve bu sayede ülkemizin yenilik ve teknoloji alanında gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır.
Zorlu girişimcilik yolunda, girişimcilerin hayallerini ve fikirlerini hayata geçirme noktasında ihtiyaç duyulan birçok alanda bilginin paylaşıldığı, 24 farklı firmanın yer aldığı zirvenin birincisi 450 kişilik yoğun bir katılımla 2012 yılında gerçekleştirilmiştir.
İstanbul E-Ticaret Zirvesi, bu sene 3 Ekim 2013 tarihinde Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.

İletişim Bilgileri

İstanbul E-Ticaret Zirvesi hakkında detaylı bilgi ve Sponsorluk hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

T: +90 216 341 7 341
M:+90 534 370 06 06
info@e-ticaretzirvesi.org
www.e-ticaretzirvesi.org