III. Zeka ve Yetenek Kongresi’ne neden katılmalıyım?

Bu Cumartesi-Pazar Ankara’ya, ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde buluşmaya davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi için : kongre.tzv.org.tr ve 0 312 210 00 20

Üçüncüsü düzenlenecek olan Zeka ve Yetenek Kongresinde doğru bilgiye, doğru kaynaklardan ulaşabilmek için buluşuyoruz. Hem öğrenelim hem öğretelim diye… “Sorunlarımızı aşalım, yeni hedefler belirleyelim ve onlara ulaşabilelim diye buluşuyoruz.” Hep beraber olursak, dinlersek, anlatırsak, sorgularsak çözüme ulaşırız diye buluşuyoruz. Atölyeler kuruyoruz. Deneyimlerimize yenilerini eklemek için uğraşıyoruz.

Çocuklarımızın bilgi ve becerilerini önemsiyor, onlara daha iyi bir gelecek sunabilmek için çalışıyoruz. Yeniden ve daima öğrenmekten asla vazgeçmiyoruz.

Sevgili anne babalar… Gelin hep beraber, çocuklarımızın yoluna ışık tutalım. Bilgi ve becerilerine sahip çıkan, mutlu bireyler yetiştirelim. Paneller ve mini konferanslarda, sorularınızın cevaplarını hep birlikte arayalım. Atölyelerde deneyimlerinizi deneyimlerimizle çoğaltalım. İstiyoruz ki birlikte öğrenelim ve öğrendiklerimizi uygulayalım.

Sevgili öğretmenler ve alan uzmanları… Bilgi, düşünce ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Farklı alanlardan konuşmacıların sunumları ve iyi uygulama örnekleriyle zenginleşecek Kongrede, sorunlarımız için somut çözümler bulmaya çalışırken katkılarınızın belirleyici olacağına inanıyoruz ve Kongrede sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

“Ülkemiz ve Başkentimizi kederle, korkuyla, öfkeyle değil; aydınlıkla, huzurla ve barışla anılmayı fazlasıyla hak ediyor. Umutlu yarınlara kavuşmamızda bizim de bir payımızın olması dileğiyle…

Paylaştıklarımız kulaklara küpe olsun diye,
24-25 Ekim Ankara’da görüşmek üzere…

kongre.tzv.org.tr

#BeyinSizMisiniz hasthagiyle…

Bilgi İçin: Ezgi Karaşin 0 312 210 00 20

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here