Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi

Humanspire
Humanspire

Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu sene ikinci kez düzenlenecek olan Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi, 11-12 Kasım 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Humanspire, iyi bir yönetici olmaya giden yolun insanı iyi anlamaktan geçtiği yönündeki eğilime cevap vermeyi ve öğrencilerin bu yönde kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamayı hedeflemekte. Türkiye’nin lider üniversitelerinden 400’den fazla öğrencinin katılacağı zirvede, İnsan Kaynaklarının (HR) ve İnsan Kaynakları Yönetiminin (HRM) dünyadaki ve Türkiye’deki trendleri alanın önde gelen isimleri tarafından anlatılacak.

Humanspire’da alanlarında lider şirketlerin CHRO, Genel Müdür, İnsan Kaynakları Direktörü gibi üst düzey yöneticilerinin yanı sıra sektörün önde gelen profosyonelleri de öğrencilerle buluşturulacak. Konuşmacı-katılımcı arasındaki fikir paylaşımının ve etkileşimin ön plana çıkacağı oturumların yanı sıra farklı konseptlerdeki workshoplarla öğrenme süreci desteklenecek.

İnsan yönetiminin ve farklı insanlarla bir arada çalışmanın üniversite döneminden itibaren öğrencilerin hayatında önem kazanan durumlar olduğu düşünüldüğünde Humanspire sınıf, bölüm fark etmeksizin her üniversitelinin kendi hayatına yönelik çıkarımlar yapabileceği, kendine bir şeyler katabileceği büyük bir fırsat.

Detay ve Başvuru için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin