Hayvanları Koruyalım, Sevgimizi Çoğaltalım Resim Yarışması

Hayvanları Koruyalım, Sevgimizi Çoğaltalım Resim Yarışması

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Hayvan Sevgisi konulu ‘Hayvanları Koruyalım, Sevgimizi Çoğaltalım’ temalı resim yarışmasının 7.’si gerçekleşiyor.

Tepebaşı bölgesi sınırları içerisinde yer alan tüm ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen ve hayvan sevgisi, sokak hayvanları konusunda bilinçlendirilmesi ve resim çalışmalarının desteklenerek kalıcı eserler kazandırılması amacıyla yapılan etkinlik sonunda her yıl olduğu gibi bu yılda sergi düzenlenecek.

Resim yarışmasına katılan öğrencilerden 1.’ye bisiklet, 2.’ye fotoğraf makinesi ve 3.’ye ise cep radyosu hediye edilecek. Yarışmada ayrıca mansiyon ödülü alacak 5 öğrenciye jüri özel ödülü olarak boya seti ve katılan tüm öğrencilere de Mustafa Kemal Atatürk’ün Nutuk kitabı ve katılım sertifikası takdim edilecek.

Yarışmaya başvurular 12 Mart tarihinde başlarken son katılım tarihi ise 20 Nisan olarak belirlendi. Jürinin yapacağı değerlendirmelerin ardından ödül töreni ise 6 Haziran tarihinde Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.