Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma programı

Girişim
Girişim Hızlandırma programı

Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma programı

Hackquarters ‘ın danışmanlığı ile yürütülen Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma programı başladı. İnsan sağlığı, hayvan sağlığı, radyoloji ve kurumsal çözümler ana başlıkları altında değerlendirilecek.

Seçilen girişimler Bayer yöneticilerinden mentorluk, açık ofiste çalışma alanı ve 50.000 TL hibenin de ayrıca sahibi olacak.

Yukarıdaki kalıplara uymuyor olsa da Bayer’e katkı sağlayabilecek tüm girişimlere kapısı açık olan Grants4Apps Turkey’e 4 Mart ‘a kadar başvurabilirsiniz.

Grants4Apps Turkey, sağlık alanındaki yerel girişimcilere ve ekosisteme destek amacıyla yürütülen; seçilen her bir girşimciye 50.000 TL hibe, 100 gün süren çalışma alanı, eğitim ve mentorlük desteği veren bir girişim hızlandırma programıdır.

Bayer tarafından ilk olarak 2014 yılında Berlin’de başlatılan Grants4Apps Girişim Hızlandırma Programı; bugün dünyanın birçok ülkesinde yerel ölçekte devam etmektedir. Grants4Apps Turkey ise ilk kez 2018 yılında başvuru kabul edecektir.

Grants4Apps programında, sağlık ve teknoloji girişimcileri ile sektörün uzmanlarını bir araya getirerek dijital sağlık dünyasında büyümelerini sağlıyoruz. İnsan sağlığı ve hayvan sağlığı iş alanlarına ya da kurumsal firmalara iş ve teknoloji çözümleri sunmaya odaklanan erken dönem girişimleri arıyoruz.

Siz de bu alanlarda fikir aşamasını geçmiş, yaratıcı iş modeli, teknoloji ya da IT çözümlerine sahipseniz, başvurularınızı bekliyoruz!


Özellikle aşağıdaki 5 alanda yenilikçi çözümleri arıyoruz:

İlaç İş Birimi ile ilgili
Tüketici Sağlığı İş Birimi ile ilgili
Radyoloji İş Birimi ile ilgili
Hayvan Sağlığı İş Birimi ile ilgili
Kurumsal Şirketleri Destekleyen İş Modelleri ve Teknoloji Çözümleri

Başvuru
https://grants4apps.com/turkey/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × five =