Google Logo Yapsana

Katılımcıların logolarının 23 Nisan konulu olması gerekmektedir. Farklı temalı çizimler yarışma dışı kalacaktır. Katılımların son kabul tarihi 31 Mart 2008 günü gece yarısına kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular yarışmada değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kazanan Google logo çizimi www.google.com.tr giriş sayfasında 23 Nisan 2008 günü bir gün süreyle gösterilecektir. Yarışmada dereceye giren ilk 30 tasarımcıya Google Katılım Sertifikası, ilk 10 tasarımcıya Google Lava lamba ve kazanan tasarımcıya 24” Apple iMac verilecektir.

Kazanan, Google çalışanlarından oluşan bir jüri tarafından 23 Nisan temasını en iyi şekilde sunduğu düşünülen logolar arasından seçilecektir.

Orjinal çizimlerinizi saklamanız gerekmektedir. Kazananlar açıklandığında Google çalışmalarınızı sizden isteyecektir.

Katılım başvuruları geri gönderilmeyecektir. Bir kişi sadece bir başvuru yapabilir.

Logalarınızı elle yada bilgisayarınızda çizebilirsiniz. Unutmayın, kazananlar arasında olmanız durumunda orijinal çizimleriniz sizden istenecektir.

Daha fazlası için lütfen Kurallar ve Şartlar bölümünü okuyunuz.

Sorularınız için:
[email protected]

Katılım Şartları ve Koşullar
1.Bu yarışmaya Türkiye’de yaşayan herkes katılabilir, ancak Google Reklamcılık ve Pazarlama Limited Şirketi (“Google Türkiye”) çalışanları (ve aileleri) ve Google iş ortakları veya onların çalışanları veya “Google için Logo” yarışması ile ilgili profesyonel olarak çalışan diğer kişiler katılamazlar.
2.Katılımların son kabul tarihi 31 Mart 2008 günü gece yarısına kadardır. Bu tarihten sonra yapılacak katılım başvuruları yarışmada değerlendirmeye alınmayacaktır.
3.Kazanan,Google çalışanlarından oluşan bir jüri tarafından 23 Nisan temasını en iyi şekilde sunduğu düşünülen logolar arasından seçecektir.
4.Kazanan Google logo çizimi www.google.com.tr giriş sayfasında 23 Nisan 2008 günü bir gün süreyle gösterilecektir. Yarışmada dereceye giren ilk 30 tasarımcıya Google Katılım Sertifikası, ilk 10 tasarımcıya Google Lava Lamp, ve kazanan tasarımcıya 24” Apple iMac verilecektir.
5.Yarışma sırasında Google tarafından toplanacak kişisel bilgiler sadece bu yarışmayı düzenlemek için kullanılacaktır. Birincilik ödülü kazanan yarışmacı ve finalistlerin, yarışma sonrasında organizatörler tarafından düzenlenecek Google servis tanıtımları ve basın etkinliklerine katılımları gerekebilir.
6.Google, ilerideki iletişimlerinde katılımcıyı bilgilendirerek veya bilgilendirmeden, katılımcı adını vererek veya vermeden logo çizimlerinin her türlü kullanım haklarına sahiptir. Logo çizimleri yazılı ve görsel basında yayınlanmak üzere kullanılabilir.
7.Bir Google logo çizimi gönderen her katılımcı Google logo çiziminin kendisine ait olduğunu ve lisans haklarının kendisine ait olduğunu taahhüt eder, ve burada belirtilen şartlarda kullanımına izin verdiğini kabul eder veya (eğer katılımcı sahibi değilse) burada belirtilen şartlarda kullanımı için ek bir ücret ödeme gereği olmadan sahiplerinden izin aldığını kabul ve taahhüt eder.
8.Her nasıl olursa olsun kaybolan, geciken, hasarlı, görüntüsü bozulmuş veya yanlış teslim edilmiş katılım başvurularından Google sorumlu tutulamaz.
9.Katılım başvuruları geri gönderilmeyecektir. Bir kişi sadece bir başvuru yapabilir.
10.Google tarafından verilecek karar kesindir ve bağlayıcıdır ve bu karar hakkında herhangi bir yazışma veya haberleşme yapılmayacaktır.
11.Parasal bir alternatif yoktur ve ödüller belirtildiği üzere alınmalıdır. Google, eğer herhangi bir nedenden dolayı belirtilen ödül sağlanamazsa ödülü eş değerdeki başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir. Eğer herhangi bir yarışmacı ödülü herhangi bir nedenle kazananlar açıklandıktan sonra 15 gün içinde alamaz ise Google ödülü başka bir yarışmacıya verme hakkına sahiptir.
12.Yarışmaya katılarak, yarışma ile ilgili basın etkinliklerinde yer alacağınızı kabul etmiş olursunuz. Eğer basın kuruluşu kazanan logo çizeri ile görüşme yapmak isterse, Google sizinle görüşerek izin alacaktır.
13.Orijinal çizimlerinizi saklamanız gerekmektedir. Kazananlar açıklandığında Google logolarınız sizden istenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin