FATİH MUSIC FEST FALL’15

Fatih Üniversitesi Sanat Ofisi tarafından 20. Yıl etkinlikleri kapsamında Üniversite müzik gruplarının katılımıyla “FATİH MUSIC FEST FALL’15” adlı Üniversiteler arası müzik festivali gerçekleştirilecektir.
Bu festivalde farklı üniversite çatısı altında bulunan ve sanata gönül vermiş gençleri müzik çatısı altında buluşturarak, müziğin evrenselliği ve gücüyle etkileşim ve iletişim sağlanması hedeflenmektedir. Kaliteli müzik yapan tüm üniversite ekiplerine açık olan festivalimiz geçtiğimiz yıl yine Aralık ayında gerçekleşmiştir. Bu festivalde birçok üniversite grubu sahne almış ve çeşitli etkinliklerle dostluğu kardeşliği müzik sayesinde pekiştirmiştir. Müziğin her türüne açık olan festivale geçtiğimiz yıl yaklaşık beş bin müziksever üniversiteli dinleyici olarak katılmıştır.
Festivalimiz bu yıl FATİH MUSIC FEST FALL’15 adıyla 1-30 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşecektir. Festivalimiz konserlerin yanı sıra, çeşitli lokal etkinlikler, atölye çalışmaları, müzikli gösteriler ve seminerler ile devam edecektir.

KATILIM
Katılacak ekibin bir üniversite çatısı altında faaliyet göstermesi gerekmektedir. Festivalin amacına uygun repertuar oluşturan olan tüm gruplar festivale başvurabilir. Başvuran ekip Festival Komitesi tarafından kabul aldığı takdirde programa alınacaktır.

FESTİVALE KABUL EDİLECEK ESERLERİN VE GRUPLARIN DEĞERLENDİRMESİ
Başvurular sahne teknik imkanları ölçüsünde ve Festival Komitesi tarafından değerlendirilerek gruplar festivale davet edilecektir.

FESTİVAL NEREDE?
Etkinlikler 1-30 Aralık günlerinde Fatih Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü Farabi Salonu, Mevlana Meydanı ve Seminer salonlarında gerçekleşecektir.

Son başvuru tarihi 20 Kasım 2015

FESTİVAL SORUMLUSU
Kübra Yılmaz
E-Posta: sanat@fatih.edu.tr
Tel: (212) 866 33 00-4044
Adres: Fatih Üniversitesi KLMN Blok M-310 34500 Büyükçekmece/İSTANBUL