eTwinning Projesi OYUNBAZ / PLAYFUL

oyunbaz projesi

Merhaba, ben BURSA Hasan Ali Yücel İlkokulu 3. Sınıf öğretmeni Ayşe YILDIZ. Okulumuzda eTwining  OYUNBAZ projesini yürütüyorum. Kısaca projemiz hakkında bilgi vermek istiyorum.

Projemizde çeşitli akıl ve zeka oyunları öğreterek öğrencilerin bilişsel , zihinsel ve sosyal becerileri geliştirmeyi ,çeşitli web2.0 araçlarını öğreterek teknoloji verimli kullanmayı ve derslere entegre ederek eğlenceli öğrenmeyi hedefliyoruz.
In our project, we aim to improve students’ cognitive, mental and social skills by teaching various mind and intelligence games, to use technology efficiently by teaching various web2.0 tools and to learn fun by integrating them into lessons.

Projemizde yaptığımız bazı etkinlikler şuanlardır:

Atık malzemelerle oyun tasarımı, sınıfta farklı akıl ve zeka oyunları oynama, sınıfta öğrendiğimiz  oyunları evde ailemizle genişletme, proje ortaklarımızla okullar arası ortak ürünler  ortaya çıkarma şeklinde sayılabilir. Projemizle öğrencilerimizi çağın gereklerine uyarak  farklı web 2 araçlarıyla tanıştırdığımız için de ayrıca çok mutluyum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin