ENERJİ YARIŞMASI BAŞLIYOR

Enerji Verimliliği konusunda toplumu bilinçlendirmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak isteyen Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesinden büyük yarışma.

Geleceğimizin, ülkemizin hatta dünyanın en önemli konusu olan Enerji Verimliliği hakkında herkesi bilinçlendirme ve bilgilendirme amaçlı kurulan Enerji verimliliği Derneğinin Denizli Şubesi çalışmalarına Türkiye genelinde ki tüm üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı yarışma ile devam ediyor.

Dernek öğrenciler arasında enerji verimliliği konusunda bilinç oluşturmak ve bu bilinci oluştururken eğlenceli bir şekilde bu konu hakkında düşünmelerini sağlamak amacı ile düzenlediği yarışmanın ödülleri ile de gençlerin yarışmaya olan ilgisini oldukça arttıracağa benziyor.

Ülke genelindeki tüm üniversite öğrencilerine yönelik olan “Üniversite Öğrencileri Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması” 3 kategoriden oluşuyor.

* Enerji Verimliliği konulu Endüstriyel Tasarım

* Enerji Verimliliği konulu kısa film- Reklam

* Enerji Verimliliği konulu Şarkı

 

Ödüller ise öğrenciler için oldukça cazip, her kategori için;

 

  1. Olan gruba 20.000 TL para ödülü (toplam da 60.000 TL)
  2. Olan gruba Enerji Verimliliği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesinden Referans Mektubu(gruptaki tüm öğrenciler için
  3. Olan gruba Enerji Verimliliği Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesinin İş yerinde staj imkanı(gruptaki tüm öğrenciler için)

Hem kendi gelecekleri hem de ülkemizin geleceği için yarışacak olan öğrenciler, Türkiye’nin önde gelen işadamlarının bulunduğu Enerji Verimliliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinden alacakları ödüller için kıyasıya yarışacağa benziyor.

Yarışmaya son katılım tarihi 31 Mart 2015. Başvuru için www.enerjiyarismasi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.