Depremzede Gençlere Yaz Kampı Başvuruları

Yaz Kampı
Yaz Kampı

Habitat Derneği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde Depremzede Gençlere Yaz Kampı

Yaz Kampında Yer Almak İster Misin?

İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle İzmir’de olacak Yaz Kampını Kahramanmaraş’ta yaşayan ve depremden etkilenen 18-24 yaş arasındaki gençlere yönelik gerçekleştiriyoruz.

11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek yaz kampı için;
🔮 farkındalık amaçlı atölyeler,
🤸🏻 esnek becerileri geliştirici etkinlikler ve
🎭 eğlenceli aktiviteleriyle dolu bir program hazırladık.

⏳Değerlendirme ve Süreç: Yaz Kampı, Kahramanmaraş’ta yaşayan ve depremden etkilenen 18-24 yaş arasındaki gençlere yöneliktir. Başvuru formuna verilen cevaplara göre değerlendirmeler yapılacaktır. ❗

📅 Son Başvuru: 3 Eylül 2023 23:59

Habitat Derneği olarak dijitalleşen dünya ile uyumlu, sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen güçlü ortaklıklar temelinde, toplumsal kapasite geliştirici ve sosyal etki odaklı projeler üretiyoruz.

6 Şubat 2023’te meydana gelen ve ülkemizin birçok ilini etkileyen deprem felaketinin ilk anından itibaren sahada çalışmalarımızı sürdürüyor, iş birliği halinde olduğumuz kurumlar, proje ortaklarımız ve yereldeki paydaşlarımız ile deprem sonrası iyileşme dönemi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Habitat Derneği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle İzmir’de olacak Yaz Kampını, Kahramanmaraş’ta yaşayan ve depremden etkilenen 18-24 yaş arasındaki gençlere yönelik gerçekleştiriyoruz.

11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek yaz kampı için farkındalık amaçlı atölyeler, esnek becerileri geliştirici etkinlikler ve eğlenceli aktiviteleriyle dolu dolu bir program hazırladık.

*Konaklama, büyük çadırlarda 3-4 kişilik gruplar gerçekleşecektir. Kampla ilgili çadır, mat ve uyku tulumu tarafımızca karşılanacaktır.

*Ulaşım, konaklama ve yemek giderleri bizim tarafımızdan karşılanacaktır.

*Katılımcıların Kahramanmaraş’tan otobüsle İzmir’e gidiş ve dönüş ulaşımı sağlanacaktır.

*Daha önceki yaz kampının kısa videosunu izlemek için tıklayınız.

⏳Değerlendirme ve Süreç:

Yaz Kampı, Kahramanmaraş’ta yaşayan ve depremden etkilenen 18-24 yaş arasındaki gençlere yöneliktir. Başvuru formuna verilen cevaplara göre değerlendirmeler yapılacaktır.

❗Son Başvuru: 3 Eylül 2023 23:59

✅ Her türlü sorunuz için ersinkopuz@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

Başvuru Formu:
https://form.jotform.com/232333757050956