Deniz Canlıları Sergisi

TEPE NAUTILUS ÇOCUKLARA ‘DENİZ’İ ANLATACAK

İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, çocuklara denizi anlatacak. Tepe Nautilus tarafından okula dönüş şenlikleri kapsamında Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TUDAV) işbirliğiyle gerçekleştirilecek ‘Deniz Canlıları Sergisi’ 14 – 22 Eylül tarihleri arasında tüm Tepe Nautilus ziyaretçilerine açık olacak.

Anne ve yavru balina, büyük beyaz köpek balığı, kaplumbağa, fok, domuz balığı ve yunus gibi farklı türlerde 10 adet replikanın bulunacağı Deniz Canlıları Sergisi broşür ve görsel malzemelerle desteklenecek.

Tepe Nautilus’ta dokuz gün sürecek Deniz Canlıları Sergisi sırasında TUDAV uzmanları, her gün saat 12.00 ile 18.00 saatleri arasında çocuklara denizlerimizdeki yaşam konusunda detaylı bilgi verecek ve belgesel film gösterimi yapacak. TUDAV uzmanları ayrıca, etkinlik süresince hafta sonları her saat başı, hafta içi ise iki saatte bir yunus kurtarma operasyonları gerçekleştirecek.

Tepe Nautilus, 14-22 Eylül tarihleri arasında ziyarete açık olacak Deniz Canlıları Sergisi’nin yanı sıra, 14-15 Eylül ve 21-22 Eylül tarihlerinde okula dönüş şenlikleri kapsamında farklı atölyelerde çocukları ağırlayacak.

Tepe Nautilus ile ilgili gelişmeler ve etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere www.tepenautilus.com   adresinden de ulaşabilirsiniz.

Tepe Nautilus Bilgi: İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 156 bin metrekarelik alanıyla Eylül 2002’de açıldı. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip Tepe Nautilus, ulusal ve uluslararası markalara ait 116 mağazası, sekiz salonlu sineması, bowling salonu, spor salonu, farklı konseptte tasarlanan 20 kafe, fast-food ve restoranının yanı sıra 2 bin 700 araç kapasiteli otoparkı ile Anadolu Yakası’nın vazgeçilmez alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Adres: Ulaşım Bilgileri ve KrokiFatih Cad. No: 1 Acıbadem
Kadıköy – İstanbul
Telefon: +90 (216) 339 39 29
Faks: +90 (216) 339 39 20
E-posta:
[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin