Değere Değer Kat eTwinning Projesi Etkinliklerinin Yer Aldığı E-Book

Değere Değer Kat eTwinning projemizin sonuna geldik.Kasım ayından bu yana devam eden projemizde, geleceğin teminatı olan çocuklar için, insani değerlere karşı duyarlılık kazandırarak, çocuklarda farkındalık oluşturmayı amaçladık.Bu amaç doğrultusunda işin içerisine teknolojiyi kattık.Yaptığımız tüm etkinliklerde web 2.0 araçlarından yararlandık. Bu sayede öğrencilerimiz işbirlikli çalışmalarda sorumluluk alarak, farklı bakış açıları kazandılar. Öğrencilerimizin temel değerleri içselleştirerek kalıcı izli öğrenmelerine katkı sağladık. Öğrencilerimiz, farklı kültürdeki öğrencilerle etkileşimde bulunarak;iletişim becerileri gelişmiş, kendisini daha iyi ifade edebilen bireyler olma yolunda ilerlediler.
Bu süreçte yanımda yer alan çok değerli proje kurucu ortağım Alev Kocakaya’ya;proje ortaklarım Büşra Önlü’ye, Ebru Bayrakdar’a, Enise Nur Temiz’e, Münire Candan’a, Süheyla Arslan’a,Yağmur Büyükbaş’a ve birbirinden kıymetli öğrencilerimize yaptıkları çalışmalardan dolayı sonsuz teşekkürler.

Ekim ayı sonunda başladığımız projemiz Nisan ayı etkinlikleriyle sona ererken tüm hikayemizi anlatan bir E-Book hazırladık. Ulaşmak İçin Tıklayınız…

 

Screenshot 2