DATATHON: ALWAYS FURTHER

BEST Nedir?

BEST, mühendislik ve teknoloji öğrencilerini bir araya getiren, apolitik ve kar amacı gütmeyen bir öğrenci birliğidir. Bu birlik, 34 ülkede 93 yerel BEST grubu ve 3300’den fazla üyesiyle her geçen gün büyüyen genç, güçlü ve yenilikçi bir öğrenci ağı oluşturmaktadır. BEST organizasyonları, Avrupa’nın dört bir yanında bir milyonun üzerinde öğrenciye ulaşarak mesleki gelişim ve kariyer desteği de sağlamaktadır. 

 

BEST Istanbul Datathon Nedir?

 

Bu sene BORUSAN ENBW sponsorluğunda gerçekleşecek olan BEST Istanbul Datathon, dünyanın dört bir yanındaki lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin Makine Öğrenimi, Yapay Zeka ve Veri Biliminin farklı alanlarını kullanarak gerçek dünya iş vakası üzerinde çalışma olanağı buldukları 24 saat çevrimiçi bir yarışmadır. Yarışma 2-5 kişilik 24 takımın katılımıyla 4-5 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

 

  1. olan takıma 6000 ₺
  2. olan takıma 2000 ₺

ödül, WWF’den 2 kişiye hoodie çekilişi, 2 kişiye toptalent.co/businessschool ‘dan sertifikalı eğitim çekilişi ve yine Toptalent’tan tüm katılımcılara özel %15 indirim kuponu hediye olacak!

 

Datathon yarışmasındaa hem muhteşem bir yarışma deneyimi yaşayıp hem de takımınızla beraber ödüller için yarışma imkanı bulmak için hemen siteyi ziyaret ederek başvuruları tamamlayın!

 

Son başvuru tarihi: 1 Haziran


BAŞVURULAR VE DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://datathon.bestistanbul.org

 

Ayrıca;

 

BEST İstanbul: http://bestistanbul.org

BEST İstanbul Instagram: @bestistanbul

Datathon İstanbul Instagram: @datathonistanbul

Facebook: itu_umk

Twitter: BEST_Istanbul

LinkedIn: best-istanbul

 

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.