Data Center Ankara konferansı

Veri merkezi sektörünün dijital buluşma noktası “Data Center İstanbul” yaklaşıyor.

Veri merkezi sektörünü bir araya getiren Data Center Cities etkinlikleri tüm hızı ile sürüyor. Son olarak 30 Mart 2021’de online olarak düzenlenen Data Center Ankara etkinliği oldukça başarılı geçti. Etkinliğe 300’ün üzerinde kişi katıldı. Başarılı şekilde tamamlanan etkinlikte ABB, Schneider Electric, Vertiv, Açık Holding, Mikrolink, Exagate, Boreas Teknoloji, Serban İnşaat, Plusclouds, MerlinCDN, Telemobil, Patriot Teknoloji, E-Data Teknoloji gibi sektöre yön veren önemli firmalar sponsor olarak yerlerini aldılar. Etkinlik kapsamında her biri alanında uzman olan ve dijital dünyaya yön veren önemli isimler birer konuşma yaptılar. Etkinlikte 14 canlı sunum gerçekleştirildi. Katılımcılar arasında etkileşimi en üst seviyeye çıkaran etkinlik Veri merkezi sektörü açısından oldukça verimli geçti.

Veri merkezi sektörü Data Center İstanbul’a hazırlanıyor

Şimdi sırada 7 Aralık’ta sanal olarak düzenlenecek olan Data Center İstanbul etkinliği var. Veri merkezi sektörünü bir araya getirecek olan bu önemli etkinlik için şimdiden yoğun talep var. Data Center İstanbul etkinliği için sektörün önemli firmaları arasında yer alan Schneider Electric, Açık Holding, Mikrolink, Exagate, Boreas Teknoloji, Serban İnşaat, Patriot Teknoloji gibi firmalar şimdiden sponsor olarak kayıt yaptırırken bireysel katılımcılar da kayıt için başvurulara başladılar. Yine, Data Center İstanbul – 2021 etkiliğinde de katılımcılar sektör uzmanlarının canlı sunumlarını izleyebilecek, video görüşmeleri yapabilecek, canlı olarak demoları gözlemleyebilecek ve birçok interaktif aktivite ile meslektaşları ile bir araya gelebilecekler.

Türkiye’nin tek dijital veri merkezi konferansına yoğun ilgi

Türkiye’nin tek dijital veri merkezi konferansı olan Data Center İstanbul’a katılmak için tek yapmanız gereken web sitesi üzerinden kayıt formu doldurmak. Etkinliğe katılım için sponsorlu sergi alanı ve bireysel katılım seçenekleri bulunuyor.

Sponsorluk veya sergi alanı katılımcıları ürünleri ve servisleri hakkında sunum yapabilecek, anketler aracılığı ile katılımcı görüşlerini alabilecek, etkinlik boyunca tanıtım videosu yayınlayabilecek ve anlık olarak stant ziyaretçileri ile iletişime geçebilecekler. Katılımcı firmalar için eşi bulunmaz bir reklam imkanı anlamına gelen sponsorluk seçeneği firmaların prestijine prestij katacak.

Veri merkezi sektöründeki son yenilikleri öğrenin

Bireysel katılımcılar ise tüm katılımcı ve sponsorlarla iletişim kurabilecek, B2B görüşmeler yapabilecek, güncel sunumları izleyebilecek ve toplayacakları kartvizitler ile daha sonra da iletişimlerini sürdürebilecekleri geniş bir müşteri ve çözüm ortağı portföyüne kavuşacaklar. Ayrıca konferansa katılan kişilerin faydalanabileceği ücretsiz online eğitime de hak kazanıyor olacaklar.

Siz de Türkiye’nin en geniş kapsamlı veri merkezi etkinliği olan Data Center İstanbul’a katılarak veri merkezi sektöründeki son gelişmeleri takip edebilir, müşteri portföyünüzü geliştirebilir ve yeni çözüm ortakları ile tanışabilirsiniz.

Kayıt seçenekleri için https://datacenteristanbul.com/’ u ziyaret edebilirsiniz.