Çaylak Kampı Başvuruları Başladı!

Çaylak Kampı Başvuruları Başladı!

Çaylak Kampı yaratıcı gençlere ulaşmayı, pazarlama – iletişim sektörüne kazandırmayı hedefliyor.

Tadelle sponsorluğunda gerçekleşecek olan eğitimde; reklamcılık hayatında dijital dönüşümün içgörüleri, marka entegre iletişim teknikleri, ajanslarda çalışmanın dinamikleri, kreatif, medya ve dijital ajanslardaki yeni iş alanları ve yeni nesil içgörüler Çaylak Kampı’nda ele alınıyor.

Üniversite 3. veya 4. sınıfta okuyorsan, dijital, marka, reklam, medya alanlarına ilgi duyuyorsan, ve sıkı bir portfolyön varsa (bir film, bir ilan, bir metin veya benzeri) veya iyi derecede bir GPA’e sahipsen (3/4 ve üzeri), sen de başvurabilirsin: rv@rv.org.tr

ÇAYLAK KAMPI yaratıcı gençlere ulaşmayı, pazarlama – iletişim sektörüne kazandırmayı hedefliyor. Tadelle sponsorluğunda gerçekleşecek olan eğitimde; reklamcılık hayatında dijital dönüşümün içgörüleri, marka entegre iletişim teknikleri, ajanslarda çalışmanın dinamikleri, kreatif, medya ve dijital ajanslardaki yeni iş alanları ve yeni nesil içgörüler Çaylak Kampı’nda ele alınıyor.

25 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek kamp için başvurular toplanıyor. Sektörde kariyer yapmaya istekli en parlak adayların seçileceği kampın katılımı için teyit amaçlı 75 TL’lik bağış Reklamcılık Vakfı’nın banka hesabına yapılacak.

REKLAMCILIK VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ

Garanti Bankası Nişantaşı Şubesi

TR67 0006 2000 1320 0006 2943 49

Üniversite 3. veya 4. sınıfta okuyorsan, dijital, marka, reklam, medya alanlarına ilgi duyuyorsan, ve sıkı bir portfolyön varsa (bir film, bir ilan, bir metin veya benzeri) veya iyi derecede bir GPA’e sahipsen (3/4 ve üzeri), sen de başvurabilirsin: hande.vatandost@rv.org.tr

Bir çok sektör uzmanı, ajans yöneticisi ve kreatifin yer alacağı ve değerlendireceği eğitimin süresi Salı-Çarşamba-Perşembe olmak üzere 2 hafta sürecek.