Bu Benim Eserim Proje Çalışması GİRESUN

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın koordine ettiği İlköğretim Okullarına yönelik proje çalışmaları, Bu Benim Eserim İl Koordinatörü Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Korkmaz başkanlığında; İl Çalışma Grubu Mehmet Ekiz, Kemal Bayram, Tolga Halvacı ve Koray Akran tarafından 07 Şubat 2011 ile 25 Şubat 2011 tarihleri arasında değerlendirilmiştir.

İl çalışma grubu 260 proje arasından 239 proje çalışmasını onaylamış, 21 proje çalışmasını onaylamamıştır. Onaylanan proje çalışmaları Samsun Bölge Çalışma grubuna değerlendirilmek üzere 25 Şubat 2011 tarihinde gönderilmiştir.
 
Bölge Çalışma Grubu 28 Şubat 2011 ile 04 Mart 2011 tarihleri arasında gelen projeleri değerlendirip, onaylanan projeleri Samsun Bölge Birim Kuruluna gönderecektir.
 
Bölge Birim Kurulu tarafından onaylanan projeler Samsun Bölge Sergisine davet edilecek burada yeniden değerlendirilen projeler, Türkiye final sergisine gönderilecektir.
 
Bu Benim Eserim Proje çalışmasına katılan tüm okul müdürlerine, fen ve teknoloji öğretmenlerine, matematik öğretmenleri ve öğrencilere Samsun İlinde yapılacak proje çalışmasında başarılar dileriz.

Onaylanan Proje Çalışmalarını görmek için tıklayınız.
 
Onaylanmayan proje çalışmalarını görmek için tıklayınız.