Boğaziçi Üniversitesi BÜYAK OKUL’11

Boğaziçi Üniversitesi BÜYAK,

“Bildiğiniz bütün okulları unutun!” sloganıyla bundan dört yıl önce başlayan OKUL serüveni , bu yıl da “Rekabette Kazandıran Hamleler” konusuyla 15-18 Aralık 2011 tarihleri arasında konuklarını ağırlıyor.

Her günü üniversitenin bir yılını temsil eden OKUL, benzersiz konsepti ile katılımcılarına Boğaziçi’nin büyüleyici ortamında, unutamayacakları dört gün yaşatmaktadır. İlk gün, alanında uzman akademisyenlerin seminerleriyle başlayan OKUL, ikinci gün Türkiye’nin alanında en başarılı isimlerinin konuşmalarıyla birlikte katılımcılarını iş dünyasıyla buluşturmaktadır. Üçüncü gün de iş hayatından önemli isimlerle devam eden OKUL, mezuniyet öncesi gerçekleşen motivasyonel eğitimlerledördüncü gününde son bulmaktadır. OKUL, eşsiz seminerlerinin yanı sıra interaktif oyunları, vaka analiz eğitimi ile yarışması ve staj imkanıyla katılımcılarına benzersiz bir kişisel gelişim imkanı sunmaktadır. Tüm bunların ötesinde, açılış kokteyli, İstanbul’un gözde mekanlarındaki partileri, mezuniyet balosu ve sürpriz aktiviteleriyle taçlandırdığı konsepti ile fark yaratmaktadır.

Bu yıl, ”Hamle 1 : Rekabet OKULuna Katıl!” sloganıyla yoluna devam eden OKUL’11 de, “Rekabette Kazandıran Hamleler”konusunda bilgi ve deneyimlerini dinleme imkanı bulabileceğiniz konuşmacılarımızı ilerleyen günlerde sizlere sitemizden açıklayacağız.

Ayrıntılı bilgi için:

Begüm Karacı(BÜYAK Tanıtım Koordinatörü):0532 272 73 73
Kıvanç Ünal(BÜYAK YK Başkanı):0507 940 28 81
Merve Özaydın(OKUL’11 Proje Koordinatörü):0536 270 45 40

detaylı bilgi için: http://www.buyak.boun.edu.tr/wp/?page_id=36