BioSem’24

BioSem
BioSem

Yıldız Teknik Üniversitesi çatısı altında faaliyet gösteren ve üniversitemizin en dinamik kariyer kulüplerinden biri olan Malzeme Bilimleri Kulübü olarak sekiz senedir büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda kaliteden ödün vermeden

geleceğin mühendis adaylarına akademik yolculuklarında eşlik etmeyi, ülkemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edecek donanımlı bireylerin yetişmesine katkıda bulunmayı misyon edindik. Sahip olduğumuz dinamik yapıyla her geçen yıl büyüyerek daha geniş bir öğrenci kitlesine hitap eden etkinliklerimizle Türkiye ve dünya malzeme sektörünün nabzını tutuyoruz.

Biyomühendislik alanında faaliyetlerine devam eden ulusal ve uluslararası firmaları ve bu disipline ilgisi olan tüm öğrencileri bir araya getirdiğimiz BioSem etkinliğimizle sektörü yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz. Pandemi sürecinde hız kesmeden devam ederek YouTube üzerinden online olarak düzenlediğimiz etkinliğimizle 10.000‘den fazla izleyiciye ulaştık. Sektörün başarılı ve gelişmekte olan firmalarını ağırladığımız etkinliğimizi son iki senedir iki gün formatında örgün olarak gerçekleştiriyoruz ve bu sene etkinliğimizi okulumuzun Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’ında düzenlenecektir. Detaylarına ekte göndermiş olduğumuz dosyadan ulaşabileceğiniz BioSem’24 etkinliğimiz 7-8 Mayıs tarihlerinde  gerçekleşecektir.

Sizler de sektördeki gelişmelerden haberdar olabileceğiniz oturumlarımızın ardından renkli fuaye alanımızda sizlere özel hazırlanan çekilişlere katılabileceğiniz ve firma stantlarında yetkililerle birebir konuşma fırsatı yakalayabileceğiniz etkinliğimize davetlisiniz!

Katılım Formu: