Benim Türkiyem Resim Yarışması

Benim Türkiyem Resim Yarışması

ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN ‘’BENİM TÜRKİYEM’’ RESİM YARIŞMASI NOVADA’DA!

İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında olmak üzere iki kategoride düzenlenecek ‘’Benim Türkiyem’’ resim yarışmasında Türkiye’yi en güzel resmedenler ödüllerin sahibi oluyor!

Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen Novada Outlet Söke her yıl olduğu gibi bu yılda çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü herkese gösteriyor. Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi, Söke İlçe Milli Eğitim işbirliği ile Çocukların gözünden ‘’Benim Türkiyem” konulu resim yarışması düzenliyor.

27 Ekim tarihine kadar Novada Outlet Söke yönetim ofisine direkt olarak başvuruların alınacağı yarışmaya ilk ve ortaokul öğrencileri katılarak, yaratıcılıklarını gösterecek.

Bölgede eğlenceli ve keyifli alışverişin adresi haline gelen Novada Outlet Söke’de ilk ve ortaokullar arasında gerçekleşecek yarışmaya katılan eserler 28 Ekim – 9 Kasım tarihleri arasında değerlendirilecek.

Yeteneklerini yansıtarak dereceye giren her iki kategorinin birincilerine 500 TL’lik, ikincilerine 400 TL’lik, üçüncülerine 300 TL’lik ve resim öğretmenlerine de 300’er TL’lik hediye çeki takdim edilecek.

10 Kasım tarihinde Novada Outlet Söke’de gerçekleşecek ödül törenin ardından dereceye giren eserler alışveriş merkezinde sergilenecek. Çocukların gözünden ’’Benim Türkiyem” sergisi 10-12 Kasım tarihleri arası görülebilecek.

İletişim Bilgileri
Adres: Atatürk Mah. Aydın Yolu No:216 Söke/Aydın/Türkiye
Telefon: +90 256 512 88 00
Faks: +90 256 512 44 11
Eposta: info@novadasoke.com
Site: www.novadasoke.com