Antalya Ar-Ge İnovasyon Proje Pazarı

Antalya Ar-Ge İnovasyon Proje Pazarı

Üretimdeki katma değerin arttırılması, yeni teknoloji ve metotların sanayiye kazandırılması, Ar-Ge İnovasyon kültürünün yaygınlaşmasının sağlanması, Üniversite – Sanayi işbirliğinin arttırılması, Ar-Ge İnovasyon çalışmalarında yeni ortaklıkların başlatılması, Ar-Ge ve İnovasyon fikirlerinin sunulabileceği ve hayata geçirilebileceği platformun sağlanmasıdır.

Katılım Koşulları

1- Proje pazarına katılım ücretsizdir.

2- Proje önerilerinde sayı sınırlaması bulunmamaktadır.

3- Proje önerileri, Antalya OSB tarafından belirlenen kategoriler kapsamında oluşturulacaktır.Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı’nda belirlenen kategoriler;

Tarım – Kimya – Biyoteknoloji – Gıda Teknolojileri
Enerji – Makine – İnşaat – Malzeme Teknolojileri
Bilişim – Otomasyon – Yazılım Teknolojileri
4- Proje önerisinin yanlış kategoriye kaydedilmesi halinde, proje değerlendirme dışı kalacaktır. Kayıt esnasında yapılan hatalardan Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü sorumlu değildir.

5- Antalya Organize Sanayi Bölgesi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliğine, akademisyenler, yüksek lisans ve doktora öğrencileri (yüksek lisans ve doktora öğrencileri danışman hocaları ile birlikte katılım gerçekleştirebileceklerdir) sanayiciler, profesyonel olarak bu alanlarla ilgilenenler ile profesyonel şirketlerde çalışanlar, bireysel ve ekip olarak katılım sağlayabilir. Ekip katılımlarında tüm ekip üyeleri ilgili kategorideki bireysel başvuru koşullarını sağlamalı, bir kişi proje yürütücüsü olmalıdır.

6- Proje Pazarı Etkinliğini düzenleyen ve finanse eden Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, ödül alan ve sergilenmeye değer görülen tüm proje önerilerini yayımlama, arşivleme, yurtiçi ve yurtdışında sergileme haklarına süresiz sahip olacaktır.

7- Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, ödül alan ve sergilenmeye değer görülen tüm proje önerilerini kurumsal kimlik çalışmalarında, Antalya OSB’yi temsil edecek her türlü basılı materyal ve dijital ortamlarda, medya, reklam çalışmaları ile promosyon ürünleri gibi benzeri ortam ve faaliyetlerde kullanıp çoğaltılabilecektir. Bu bağlamda ,katılımcı ödül dışında herhangi bir telif hakkı talep edemeyecektir.

8- Etkinliğe katılan proje önerilerinin özgün olmaması, daha önce piyasaya sunulmuş veya benzer yarışmalardan ödül almış olmasından doğacak yasal sorumluluklar katılımcıya aittir. Bu gibi durumların tespiti halinde proje sahibi yarışmadan diskalifiye edilir, ödül verilmiş ise ödülü geri alınır. Ödül, kendisinden sonra gelen proje sahibine verilir.

9- Etkinliğe Antalya dışından katılım sağlayanların seyahat, konaklama vb. masraflarının 300 TL’ye kadar olan kısmı, proje önerisinin Yürütme Kurulu tarafından onaylanması halinde Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır. (Etkinliğe birden fazla proje ile katılan kişi veya kişilere 1 kişilik ödeme yapılacaktır.)

10- Antalya Organize Sanayi Bölgesi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı Etkinliğine katılanlar, yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırlar.

ANTALYA OSB AR-GE VE İNOVASYON PROJE PAZARI TEMALARI
 
Tarım – Kimya – Biyoteknoloji – Gıda Teknolojileri
Enerji – Makine – İnşaat – Malzeme Teknolojileri 
Bilişim – Otomasyon – Yazılım Teknolojileri

https://www.antalyaosbprojepazari.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.