AKBANK Girişimci Geliştirme Programı

Girişimci
Girişimci

AKBANK Girişimci Geliştirme Programı

Sabancı Üniversitesi tarafından yürütülen AKBANK Girişimci Geliştirme Programı, 5 tam gün boyunca KOBİ seviyesindeki büyüme hedefli 50 girişimciye ücretsiz eğitimler verecek, tecrübeli girişimcileri misafir edecek ve iş ağınızı genişletecek. 15 Ekim’e kadar başvurular açık!

Girişimcilere Yol Göstermeye Devam Ediyoruz!

Akbank olarak Sabancı Üniversitesi ile beraber hazırladığımız Girişimci Geliştirme Programı, 2003 yılından bu yana girişimcilerin yanında. Girişimci Geliştirme Programı katılımcılara başarılı, verimli bir işletme kurmalarını sağlayacak sağlam bir altyapı sunabilmek, gerekli eğitimleri vermek, uygulamalı proje çalışmaları gerçekleştirmek ve kesintisiz destek mekanizmaları oluşturmak için planlandı. Endeavor, İnovent ve KAGİDER program destekçileri arasında yer alıyor.

Girişimci Geliştirme Programı 2017

Sabancı Üniversitesi ve Akbank’ın girişimcilere işlerinin tasarımı, uygulaması ve yönetimi konusunda yol göstermek, destek olmak ve eğitmek için başlattığı Akbank Girişimci Geliştirme Programı’na 2017 başvuruları başladı!
Şirketlerin büyüme dönemindeki finansal hesaplamalarından farklı iş modellerine göre pazarlama ve operasyon planlarının yapılmasına kadar çok geniş bir çerçevede eğitim alacak katılımcılar programda finansman ihtiyaçlarının karşılanması, iç ve dış pazarlarda büyüme konularında da bilgi alma fırsatını yakalayacaklar. Önde gelen akademisyen ve uzmanların strateji, pazarlama, inovasyon, finans, hukuk, operasyonlar, liderlik, insan kaynakları ve kamu destekleri konularında eğitim vereceği Program kapsamında, katılımcılar başarılı girişimcilerin işyerlerini ziyaret ederek, girişimcilik öykülerini dinleme ve kendileriyle tanışma imkanı da bulacak.

Tüm Türkiye’den girişimcilerin başvuru yapabileceği programın başvuruları 15 Ekim tarihine kadar devam edecek. Eğitimler 13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Sabancı Üniversitesi Karaköy Minerva Palas’ta gerçekleşecek olup, 17 Kasım akşamı düzenlenecek törenle katılımcılara sertifikaları dağıtılacaktır.

Girişimci Geliştirme Programı Başvuru Formu

* Bu aşamada Bankanıza vermiş olduğunuz bilgiler, başvuruların değerlendirilmesi amacıyla program ortağı olan Sabancı Üniversitesi ile paylaşılacaktır. Bilgi paylaşımından dolayı ortaya çıkabilecek doğrudan, dolaylı, maddi, manevi ve her türlü zarara ilişkin hiçbir sorumluluk AKBANK T.A.Ş.’ye ait değildir.​

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin