7.MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ BAHAR OKULU

Karadeniz teknik üniversitesi biyoloji kulubü olarak 19-22 nisan 2012 de 7. moleküler biyoteknoloji bahar okulunu düzenlemekteyiz.
Düzenleyeceğimiz bu 7. moleküler biyoteknoloji bahar okuluna 6 yıldır ülkemizin çeşitli üniversitelerden hocalarımıza  ve arkadaşlarımıza hizmet sunmaktayız.

Bahar okulunun amacı biyoloji , biyoteknoloji ve moleküler biyoloji alanında bilgi paylaşımıdır. 6 yıldır çeşitli üniversitelerden gelen değerli bilim insanları tarafından yapılan sunumlar, katılım sağlayan öğrenciler tarafından yapılan poster sunumları ve bu sunumlar sonunda sertifika verilmektedir. Bilimsel etkinliklere ek olarak hem aktivite hemde karadenizin eşşsiz doğasını tanıtmak amacı ile yapılan uzun göl ve Sümela manastırı gezileride  mevcuttur.

Geçtiğimiz yıl ülkemizin 25 e yakın  üniversitesinden toplamda yaklaşık 230 katılımcımız olmuştur. Bahar okulu süresince değerli 6 hocamız yaptıkları sunumlarla  eğitim vermişlerdir.

6 yıldır yapılan moleküler biyoteknoloji bahar okullarında olduğu gibi amacımız bu yılda bir öncekinden daha  iyisini yapabilmektir. 7. Sini düzenleyeceğimiz için bahar okulu için haklı bir gurur içindeyiz.

 
7.MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ BAKAR OKULU DÜZENLEME KOMİTESİ

Bahar okulu koordinatörü:
Miraç BAYRAMOĞLU

Bahar okulu Koordinatör  yard. :
Fatih KILINÇ

Biyoloji kulub başkanı:
Celal TOPSAKAL
İLETİŞİM BİLGİLERİ

www.baharokulu.com

[email protected]

www.facebook.com/baharokulu7

açık adres :

Karadeniz teknik üniversitesi kanuni kampüsü biyoloji bölümü