6. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi

6. Uluslararası Genç İşadamları Kongresi

GENÇLİK, GİRİŞİMCİLİK, BİLGİ EKONOMİSİ
Dünyanın geleceğini belirleyen en başarılı genç iş adamları, bu zirvede buluşuyor. İşin başında gençler var.

FUAR
Günümüzde işadamlarını, fikir sahiplerini ve yatırımcıları buluşturmayı başarabilen bu tür organizasyonlarda katılımcı ve sponsor firmaların standlarını açabildikleri fuar alanlarının oluş- turulması ileriye dönük iş fırsatlarının yakalanması için oldukça önemlidir. Diğer kongrelerde olduğu üzere, yelpazesini genişletmek isteyen katılımcı firmalar fuar alanımızda yerlerini alacaklardır. 100’e yakın firmaya stand verilecektir.

PANELLER
6. UGİK kapsamında birden çok panel düzenlenecek olup bu panellerde ARGE ve İnovasyon temasına uygun özel seçilmiş başlıklar işlenecektir. Panelleri alanında uzman kişiler disiplinler arası sunumlar şeklinde gerçekleştirecekler. Paneller etkili bir şekilde düzenlenecek ve katılımcılar için faydalı bilgiler içerecektir. Özel başlıklara paralel şekilde gerçekleştirilecek olan workshoplar ile paneller desteklenecektir.

GİRİŞİMCİ GENÇLİK
Bu yıl yapılacak Kongremizde yenilik olarak “Girişimcilik Vadisi” konsepti ile Projesi olan Gençlerimizi yatırımcılarla buluşturarak projelerini hayata geçirmeleri noktasında katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Günümüzde işadamlarını, fikir sahiplerini ve yatırımcıları buluşturmayı başarabilen bu tür organizasyonlarda katılımcı ve sponsor firmaların standlarını açabildikleri fuar alanlarının oluşturulması ileriye dönük iş fırsatlarının yakalanması için oldukça önemlidir. Diğer kongrelerde olduğu üzere, yelpazesini genişletmek isteyen katılımcı firmalar fuar alanımızda yerlerini alacaklardır. 100’e yakın firmaya stand verilecektir.

Etkinlik Programı
09:00 – 10:00 Kayıt
2018-11-24 Sinevizyon Gösterimi
10:15 – 12:00 Açılış ve Protokol Konuşmaları
12:00 – 13:30 Kahve Arası
13:30 – 15:30 I. Oturum
15:30 – 16:00 Kahve Arası
16:00 – 18:00 II. Oturum
18:00 – 18:15 Ara
18:15 – 19:30 “Girişimciye Destek” Proje Yarışması

http://ugik.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.