5.GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ

  

  Girişimcilik Günleri; bütün öğrenci kulüplerinin bağlı bulunduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında ‘iş ve kariyer alanında’ Türkiye 1. si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel organizasyonu olma özelliği göstermektedir.

              5.Girişimcilik Günleri;  sıradan seminerler zincirinin aksine, sektörlerin nabzını tutan, güncel başlıklar altında düzenlenen “seminerler, paneller, workshoplar, eğitimler’ gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, girişimcilerin ve şirket kurucularının Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu 2 güne yayılmış bir etkinlikler dizisidir.

5.Girişimcilik Günleri içeriğini katılımcılara kendi fikirlerini geliştirme, girişimci olmaları sağlama, iş yaşamlarına daha iyi hazırlayan bir etkinlik olmayı hedefliyor.

 

Tema;

İnternet Girişimciliği

Oturumlar;

  • İnternet Girişimciliği

Sporx.com Kurucusu İlkan Gökyılmaz

Mekanist.net Kurucusu Ali Servet Eyüboğlu

Bookinturkey Kurucusu Tunç Berkman

  • Sosyal Girişimcilik

Biletino.com Kurucusu Cem Birol

  • Kadın Gözüyle Girişimcilik

1V1Y Kurucusu Gizem Burteçin

  • Kendi Farkını Yaratanlar

Yemeksepeti.com Kurucusu Melih Ödemiş

  • Parlak Fikirler, Genç Girişimler

Krombera Kurucusu Alper Özdemir

Pharos Kurucusu Emrah Salih Fakir

Pozitron-Fırat İşbecer

 

Sektörünün önde gelen, girişimci ruhlu, kaliteli ve nitelikli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizle kariyerinize yön vermek istiyorsanız 1-2 Nisan 2015 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu‘nda gerçekleşecek olan 5.Girişimcilik Günlerine katılımlarınızı bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için adresini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:
Özge Candan
Yıldız Seminer Eğitim  Proje Lideri
E mail: ozgecandan@ytukvk.org.tr
Gsm: 0542 361 30 88