4. PİTEK GÜNLERİ

IEEE Kocaeli Öğrenci Kolu sizlere 4. PİTEK GÜNLERİ’ni gururla sunar!

SİZ DE KİMSİNİZ ARKADAŞ DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM..

Kocaeli Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübünü tanıtacak olursam; IEEE dünya çapında 150 ülkede 450.000’i aşkın üyesi bulunan, 900’ün üzerinde standartın belirleyici olan ve birçok teknik alanda otorite sayılan dünyanın en büyük teknik ve mesleki topluluğudur. Biz ise Bu büyük topluluğun Kocaeli Üniversitesi öğrenci kolunu yürütmekteyiz.

KOU IEEE Öğrenci Kolu teknik eğitim seminerleri, teknik geziler, sosyal aktiviteler, sosyal sorumluluk projeleri ,teknik projeler, kişisel gelişim alanında uzman kişilerle ve sosyal hayatta tanınmış ünlü simalarla söyleşiler düzenler.

KOÇ HOLDİNG, FORD, TURKCELL, VESTEL, VİKO, SIEMENS, ABB, MERCEDES-BENZ, ARÇELİK, ALSTOM, BORUSAN, EAE, ELEKTRA, EMERSON, KEBAN MÜHENDİSLİK, OBO-BETTERMANN, PELSAN, PHILIPS, ANEL GRUP, PHOENIX CONTACT,SCHNEIDER ELECTRIC gibi sektörün önde gelen firmaları etkinliklerimizin içerisinde yerlerini almaktadır.

PEKİ ŞİMDİ NEDİR BU PİTEK GÜNLERİ ?

Açılımı Profesyonel İş ve Teknoloji Günleri olan PİTEK GÜNLERİ 2 gün boyunca üniversite öğrencilerini kendi sektörlerine yön veren firmaların yetkilileriyle buluşturur. Öğrencilerimizin iş hayatında karşılaşabilecekleri zorlukları öğretip, kariyer tavsiyeleri almasını, son çıkan teknolojilerin tanıtılmasını ve ünlü isimlerle bir araya gelmesini sağlar.

Etkinliğimizin katılımcı kitlesi sadece Kocaeli Üniversitesi’nin öğrencileri ile sınırlı kalmayıp değişik üniversitelerden de katılımcı öğrencilerin yer alacağı bir organizasyondur.

Sizler için 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Ve Kongre Merkezi’nin kapılarını profesyonel iş hayatına aralıyoruz! Sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileriyle tanışma fırsatı, kariyerinize yapacağınız yatırımlar ve ödüllü çekilişler sizleri bekliyor! 2 gün devam edecek
etkinliğimizde ayrıca sosyal konuklarımız da olacak. Takipte kalın!

Bizi sosyal medyadan takip etmek isterseniz;
facebook.com/ieeekoupitek
twitter.com/kouieee

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.