3. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği Kongresi

Sağlıkta Bilişim

3. ULUSLARARASI SAĞLIKTA BİLİŞİM VE BİLGİ GÜVENLİĞİ KONGRESİ 14-17 KASIM 2018, ANTALYA

 

 

Sağlıkta bilgi güvenliği 14-17 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan 3. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği  Kongresi’nde uluslararası kapsamda tartışılacaktır.

 

Kongrenin Ana Teması “Dijital Sağlık, Sağlıkta Büyük Veri ve Blockchain” olarak belirlenmiş olup kongre Sağlık Akademisyenleri Derneği (SAD) ve Amerikan Kalite Enstitüsü  Integrated Solutions for Healthcare Quality ( ISHQ)   katkıları ile düzenlenecektir.

 

 

Günümüzde güvenlik sadece sınırların korunması anlamına gelmemekle birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kişisel verilerin kötü amaçla kullanılabilmesini ve güvenlik açıklarını da beraberinde getirmektedir. Kongremiz, daha önceki yıllarda olduğu gibi; bu yıl da özellikle bilişim alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların veri güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalarını ve sektördeki son teknolojik gelişmeleri dile getirebilecekleri, Sağlıkta Bilgi Güvenliği kavramının sağlık çalışanlarına anlatılacağı  ve gerekli bilincin oluşmasına büyük bir katma değer sağlayacak bilimsel bir atmosfere sahiptir.

 

Dileyen herkesin katılım sağlayabileceği kongremiz 4 gün sürecek olup kongrede sunulan çalışmalar üzerinden en iyi 10 sunum değerlendirmesi yapılacak ve seçilen en iyi 10 sunum hakem heyetli dergimiz olan Sağlık Akademisyenleri Dergisi’nde ücretsiz olarak tam metin şeklinde  yayınlanacaktır. Özellikle sağlık alanında faaliyet gösteren tüm kurum/kuruluşlardan ve bireysel katılımcılarımızdan katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

 

Detaylı bilgiye www.hcs-antalya.org adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin