3. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi

“Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizdeki Kimya Eğitimcileri ailesinin en önemli bilimsel buluşma platformu olan III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresinin Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Kimya Derneği desteği ile Trabzon’da gerçekleştirilecek olmasından mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremiz “Sanal Dünyada Daha Somut Kimya Eğitimi”, “Sürdürülebilir Kimya Eğitimi” ve “Çevre İçin Kimya Eğitimi” ana temaları çerçevesinde Kimya Eğitimi alanı ile ilgili yeni gelişmeler, gündemdeki sorunlar ve alan eğitiminin ülkemizdeki geleceği ile ilgili tartışmalara ev sahipliği yaparak, önemli paylaşımlara fırsat sağlayacaktır.

III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi alanda çalışan akademisyenlerin, genç araştırmacıların, kurum ve kuruluşların, uygulamacı meslektaşlarımızın, öğrencilerimizin ve derneklerin katılımlarıyla ayrı bir önem kazanacaktır.

İstanbul’un fethinden kısa bir süre sonra 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından Türk yurduna katılan Trabzon, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu ve büyüdüğü şehirdir. Trabzon Kurtuluş Savaşı dâhil tarih boyunca çok önemli mücadelelere, kahramanlıklara ve şahsiyetlere ev sahipliği yapmıştır. Şehrimiz zengin bir tarih ve kültürel mirasa sahiptir. Yöreye özgü zenginlik ve güzellikler Karadeniz’in eşsiz doğası ile birleştiğinde görülmesi ve bilinmesi gereken güzellikleri ortaya çıkarmaktadır. Kongremizin sizlerle bu güzellikleri birlikte paylaşmaya aracılık edeceğini umuyoruz.

Bir Trabzon sonbaharında üniversitemizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız. Mesleki deneyim ve çalışmalarınızın sağlayacağı katkılar için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. Hepinizi 05-07 Eylül 2013 tarihleri arasında Trabzon KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi yerleşkesinde düzenlenecek III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresine bekliyoruz.

III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi ile ilgili güncel bilgileri artık bilinir sosyal ağlardan takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/3UlusalKimyaKongresi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin