3. ODTÜ Sinirbilim Günleri

3. ODTÜ Sinirbilim Günleri

Etkinliğimizin kayıtları başlamıştır!
Aşağıdaki linki takip ederek kayıt kurallarını öğrenebilir, formu doldurup ön kaydınızı oluşturabilirsiniz:
http://www.biyogen.org/sinirbilim-kayit
Etkinliğimiz 6 – 7 Mayıs 2017 tarihinde ODTÜ KKM Kemal Kurdaş salonunda gerçekleştirilecektir.
Ücretin yatırılması gereken hesap bilgileri kayıt formunun hemen üzerinde bulunmaktadır.

Düzenleyenler:

ODTÜ Psikoloji Topluluğu
ODTÜ Biyoloji ve Genetik Topluluğu
Evrim Ağacı

KAYIT ŞARTLARI

1. 3. ODTÜ Sinirbilim Günleri için katılımcı kayıtları sayfanın alt tarafında bulunan kayıt formu üzerinden kabul edilmektedir.

2. Aşağıdaki maddeler, 3. ODTÜ Sinirbilim Günleri kayıt şartlarını içermektedir. Bu maddelerin her biri YÜKSEK ÖNEME sahiptir ve herhangi birinin yerine getirilmemesi durumunda kayıt işleminiz BAŞARISIZ sayılacaktır.

3. 3. ODTÜ Sinirbilim Günleri’ne dinleyici olarak katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır; etkinliğimiz HERKESE açıktır.

4. 3. ODTÜ Sinirbilim Günleri, 6-7 Mayıs 2017 tarihlerinde ODTÜ KKM Kemal Kurdaş salonunda gerçekleştirilecektir.

5. Etkinlik kontenjanımız 850 kişiyle sınırlıdır.

6. Her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, ayrıca posterli sunum yapan katılımcılarımıza, “Posterli Sunum Belgesi”; sözlü sunum yapan katılımcılarımıza ise “Sözlü Sunum Belgesi” verilecektir.

7. Her oturuma (konuşma ya da panel) sadece yaka kartına – yaka kartları 1. gün kayıt bölümünde dağıtılacaktır – sahip katılımcılarımız alınabilecektir. Bu sebeple yaka kartınızı etkinlik sonuna kadar korumanız gerekmektedir.

8. Yabancı hocaların konuşması İngilizce dilinde, yerli hocaların konuşması Türkçe dilinde olacaktır.

9. Her iki gün için de katılımcı listesi ODTÜ kapılarına bildirileceği için, ODTÜ dışından olan katılımcılarımız girişlerde sorun yaşamayacaktır.

10. Kayıtlar, önkayıt alınarak yapılacaktır. Katılım formundan bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecek ve ön kaydınızın gerçekleştirildiğine dair onay maili 24(yirmi dört) saat içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Onay maili alındıktan sonra 5 (beş) iş günü içerisinde aşağıda belirtilen hesap numarasına katılımcı türüne göre etkinlik ücretinin yatırılması beklenmektedir. Bu süre geçtikten sonra ücretin yatırılmaması durumunda, bilgileriniz sistemimizden silinecektir. Bu durumda tekrar kayıt formu doldurarak, kayıt işlemini yinelemeniz, ya da İletişim sayfasından bizimle iletişime geçmeniz beklenmektedir.

11. Öğrenci indiriminden yararlanmak isteyen katılımcılarımız, gerektiğinde öğrenci kartlarını göstermek zorundadırlar; aksi takdirde “Diğer” katılımcı olarak etkinliğe katılabileceklerdir.

12. Katılımını “Sözlü/Posterli Sunum” olarak seçen katılımcılarımız gönderdikleri sunum kabul aldığı takdirde katılım ücreti ödemeyeceklerdir. Her “Sözlü/Posterli Sunum” seçeneği ile katılan katılımcılarımıza kontenjan ayrılmakta ve sunumları kabul edilmeyen katılımcılarımız katılım ücretini ödeyerek etkinliğimize katılabileceklerdir.

13. Gönderilecek sunum özetleri bilimsel komitemiz tarafından titizlikle incelenerek seçilecektir.

14. Yakın zamanda, şehir dışından gelecek katılımcılarımız için çeşitli konaklama seçenekleri açılacaktır.

15. Ödemeler sayfanın alt tarafında bulabileceğiniz “Atilla Sabit Çelikgil” adına olan banka hesabı üzerinden yapılacaktır.

16. Ödeme sırasında açıklama olarak katılımcının “Adı, Soyadı” bilgileri kesinlikle eklenmelidir. Bu adım, sizi tanıyabilmemiz için gereklidir.

17. Para aktarma masrafları sizlere aittir. Ödemelerinizi banka şubelerinden, bankamatiklerden ve internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Masraf tutarlarını öğrenmek için banka şubelerine ve bankaların internet sitesindeki ‘ürün ve hizmet ücretleri’ bölümüne danışabilirsiniz. Açıklama kısmına ad ve soyadınızı yazabildiğiniz sürece dilediğiniz banka üzerinden ücretinizi yatırabilirsiniz.

18. Başarılı kayıt sonuçları, her Pazar akşamı Facebook sayfamız üzerinden liste halinde yayınlanacaktır.

19. Katılımın 6 Nisan 2017 tarihinden sonra iptal edilmesi durumunda katılım ücreti iade edilmeyecektir.

20. Kayıt olan herkesin yukarıdaki şartları kabul ettiği varsayılmaktadır.

21. 3. ODTÜ Sinirbilim Günleri’ne katılım ücreti öğrenciler için 30TL, “diğer” kategorisindeki katılımcılarımız için ise 40TL’dir.

Hesap Bilgileri:
Banka Adı: Enpara (Finansbank)
Ad Soyad: Atilla Sabit Çelikgil
IBAN: TR81 0011 1000 0000 0057 4505 01
Hesap no: 57450501
Şube kodu: 03663

http://www.biyogen.org/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin