2017 Mustafa Yağcı Lise Matematik Yazokulu Programları

2017 Mustafa Yağcı Lise Matematik Yazokulu Programları

Tarih
12 Haziran – 17 Eylül 2017

Hedef Kitle
Program 1, 3 ve 5 için lise 1`in bitirilmiş olması, Program 2, 4 ve 6 içinse lise 2`in bitirilmiş olması, Program 7 için 8`inci sınıfın bitirilmiş olması gerekmektedir.

Ücret
Her bir programın ücreti koğuşlarda kalmak için 2.100 TL, çadırlarda kalmak için 1.750 TL`dir. Ücrete barınma, günde 4 öğün yemek, çay, su ve temel ihtiyaçlar dahildir.

Genel Bilgi
Başvuru: Başvuru formları programların altında yer alıyor. Başvurunuzun ulaştığına dair bir onay mesajı gönderilecektir. Eğer üç dört gün içinde mesaj almamışsanız lütfen bir daha yazın, başvurunuz muhtemelen elimize geçmemiştir.

Kayıt: Belli aralıklarla başvurular değerlendirilir ve sonuçları e-postayla iletilir. Başvuru kabullerinde öğrencilerin başvuru sıraları dikkate alınır. Ödeme ve kayıtla ilgili tüm işlemler başvurunuz kabul edildikten sonra yapılacaktır.

Not: Program 1, 3, 5 ve 7`de dersler Mustafa Yağcı`nın MY MAT1 – MY GEO1 – MY GEO2 kitaplarından, Program 2, 4 ve 6`da MY MAT2 – MY MAT3 – MY GEO3 kitaplarından işlenecektir. Bu kitaplara sahip olanların yanlarında getirmeleri önemle rica olunur. Sahip olmayanlar içinse kitapların Köy`den temini mümkün olacaktır.

Kayıt ve başvuru işlemleriyle ilgili sorularınız için
Çiğdem Şahin, cigdemsahin@nesinvakfi.org
Mustafa Yağcı, yagcimustafa@yahoo.com

Detay ve Başvuru için Tıklayınız