18.MÜYAK “Geleceğin Senaryosu”

MÜYAK
MÜYAK

Sabırsızlıkla beklenen Eskişehir’in en büyük öğrenci organizasyonu MÜYAK, ‘Geleceğin Senaryosu’ temasıyla 4-5 Mayıs’ta sizlerle buluşuyor!

Geleceği düşünmek, hayal etmek ve en önemlisi inşa etmek için bir araya geliyoruz! Etkinlik boyunca, farklı sektörlerden gelen öncü şirketlerin liderleri ve başarılı konuşmacılarımız sahnede olacak ve geleceğin senaryosunu yazacaklar. Gelecek vizyonları, yapay zeka, genç kuşak, sürdürülebilirlik ve daha birçok önemli konuda ilham verici konuşmalar gerçekleşecek.

Katılımcı öğrenciler ilgi duydukları konuşmacılarımıza ve ileride çalışmak istedikleri şirketlerin kültürlerine, geçmişlerine hakim olsalar da aslında en çok ilgi duydukları ve en çok merak ettikleri konu olan şirketlerin gelecekleri konusunda bilgilenecekler. Katılımcı firmalarımız ve konuşmacılarımız ister iş sahası konusunda planlanan büyümeler ve hedeflerden söz ederek ister gençlere ve değerlere sunduğu yatırımlardan söz ederek kurum ve birey vizyonunu ortaya koyabilecek.

Yılın en büyük etkinliği olan 18.MÜYAK’ta sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

*** Etkinliğimiz dış katılımcılara açıktır. Bilet ve daha fazlası için @estuevk instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.