13. Ulusal İşletmecilik Kongresi

Değerli Akademisyenler, Kamu ve Özel Sektör Temsilcileri,

13. Ulusal İşletmecilik Kongresi 8-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Limak Limra Hotel & Resort – Kemer/Antalya’da yapılacaktır.

İşletmeler, özellikle 20. yy sonrasında sosyal yaşamın en önemli öğelerinden biri olmaya başlamıştır. Günümüzde ise işletmeler, tüm faaliyetleriyle çevrelerini etkileyen ve çevrelerindeki gelişmelere adapte olarak kendilerini yenileyen sosyal sistemler olarak geçmiş hiçbir dönemde olmadığı kadar önemli bir aktöre dönüşmüştür. Kimi işletmelerin, yarattıkları trendlerle milyonların tüketim alışkanlıklarını değiştirmesi bu durumun en belirgin örneği olarak gösterilebilir.
13. Ulusal İşletmecilik kongresi, bilim dünyası, kamu ve özel sektör temsilcilerinin işletme bilimi üzerine güncel gelişmeleri ele alan sunumlarına ek olarak, yine hem akademinin hem de özel sektörün faydalanabileceği pratiğe dönük workshoplar ve diğer bazı sürpriz etkinlikleri de içerecektir.

Günümüz sosyo-ekonomik yaşamının en önemli aktörlerinden olan işletmelerin farklı yönlerinin geniş bir yelpazede ele alınacağı bu konferansta sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof Dr. Uğur YOZGAT
Kongre Dönem Başkanı

KONGRE TARİHİ
8 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

Ana Konular
DENETİM
FİNANSMAN
HALKLA İLİŞKİLER
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
İŞLETME ENFORMATİĞİ
LOJİSTİK
MUHASEBE
NİCEL KARAR TEKNİKLERİ
ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ
PAZARLAMA
SOSYAL SORUMLULUK ve ETİK
TİCARET HUKUKU
ÜRETİM YÖNETİMİ
YÖNETİM – ORGANİZASYON

İletişim
[email protected]

http://13uik.org/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.