1.Uluslararası Öğrenciler Dünya Kupası Başlıyo

1.Uluslararası Öğrenciler Dünya Kupası Başlıyor !!

Başvuru Tarihleri: 10 Şubat- 5 Mart 2015

Uluslararası Öğrencilere yönelik düzenlenecek olan futbol turnuvası Ankara’da yapılacak olan finaller sonucunda, 1. takımın tüm oyuncularına : Madalya, Kupa ve Tablet Bilgisayar; 2. ve 3. takımın tüm oyuncularına sürpriz hediyeler verilecektir. Finaller sonucunda 1. 2. 3. takım oyuncularının tamamına yönelik 1 haftalık ücretsiz kamp programı düzenlenecektir.

3.ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER DÜNYA KUPASI BAŞLIYOR!!

BAŞVURU TARİHLERİ : 10 ŞUBAT- 5 MART 2015

KURALLAR: (LÜTFEN AŞAĞIDAKİ MADDELERİ OKUMADAN BAŞVURU YAPMAYINIZ)

1. Başvuran her takım oyuncusuna ülke forması ve ayakkabı ücretsiz olarak verilecektir.

2. Ankara’da yapılacak olan finaller sonucunda, 1. takımın tüm oyuncularına : Madalya, Kupa ve Tablet Bilgisayar; 2. ve 3. takımın tüm oyuncularına sürpriz hediyeler verilecektir. Finaller sonucunda 1. 2. 3. takım oyuncularının tamamına yönelik 1 haftalık ücretsiz kamp programı düzenlenecektir.

3. http://turkiyeburslari.gov.tr ve http://turkiyeburslari.gov.tr/dunyakupasi/ adresinden yapılan başvurular değerlendirilecek. Adı, kaptanı, isim listesi olmayan takımlar turnuvaya kabul edilmeyecektir.

4. Maçlar 7 asıl (1 kaleci 6 oyuncu) + 3 yedek oyuncu ile yapılacaktır,(isteyen takımlar yedek oyuncu bulundurmayabilir)

5. Maçlar 30’ar dakikalık 2 devre halinde oynanacaktır.Takımlar maç öncesi ısınmış olarak sahaya çıkacaklardır başlama saatinde ısınma için ayrıca zaman verilmeyecektir,maçların programının aksamaması için lütfen bu konuya önem veriniz.

6. Takımların üç oyuncu değiştirme hakkı vardır, çıkan oyuncu yeniden oyuna giremez. Kırmızı kart halinde tek maçlık bir ceza uygulanacaktır. Sarı kartlar üç maç üst üste olursa bir maç ceza uygulanır.

7. Her ülke kendi ülkesinin oyuncusunu oynatabilir. Yabancı oyuncu oynatmak yasaktır. Türkiye Burslusu öğrenciler haricinde kendi imkânlarıyla okuyan uluslararası öğrenciler de takımda yer alabilir.

8. Grup maçları her şehirde takım kaptanlarının katılımıyla gerçekleşecek fiksür çekimleriyle belirlenip hafta sonları (Cumartesi ve Pazar ) oynanacaktır.

9. Katılım sayısına göre belirlenen şehirlerde (Kayseri, Ankara, Bursa, İstanbul, Konya, Trabzon, İzmir, Eskişehir) Grup Eleme Maçları 2015 Nisan-Mayıs aylarında yapılacak, tek maçlı sistem uygulanacak, her şehirden finale kalan iki takım finallere katılmaya hak kazanacaktır. Aynı şehirde birden fazla aynı ülke takımı olabilir. Ancak finallere aynı şehirden iki takım çıkmaya hak kazanırsa iki takım arasında tek maçlık eleme yapılır kazanan çıkar.

10. Final maçları 15-19 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.

11. Fikstür programı dahilinde ilan edilen saat ve tarihte oynamayan takımlar kesinlikle elenecektir.

12. Turnuvada her türlü centilmenlik dışı hareket hakemler ve turnuva organizasyon komitesi tarafından değerlendirilecektir, bir oyuncunun sebep olacağı centilmenlik dışı hareketin tüm takımı bağlayacağını unutmayınız.

13. Hiçbir takımdan katılım ücreti alınmayacak, turnuva alanına geliş ve gidişler hariç diğer masraflar kurumumuzca karşılanacaktır.Final maçları için Ankara’ya gelecek olan ülke takımlarının yol giderleri Başkanlığımızca karşılanacaktır.

14. Başvuruların çok olması halinde katılım sınırlandırılabilir, bu nedenle ilk başvurular öncelikli olarak dikkate alınacaktır.

KATILAN TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Önemli Not: Tüm maçlarda kimlik kontrolü yapılacaktır, takım listesinde yer alan oyuncular dışında kişileri oynatmaya çalışan takımlar ve maçlara Alkol alarak gelenler hakkında turnuva organizasyon komitesi tarafından gerekli cezai işlem yapılacaktır, gerekli görülmesi durumunda takım diskalifiye edilebilecektir. Başkanlık, yoğunluk vb. sebeplerden dolayı sistemde ve kurallarda değişiklik yapabilir.

TURNUVA HAKKINDA SORU SORMAK İÇİN İRTİBAT BİLGİLERİ:

turnuva@turkiyeburslari.gov.tr Tlf: 0312 2184065