Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Zirvesi

Savunma Sanayi Zirvesi

Savunma Sanayi Zirvesi başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi etkinliğinin ilk gününde alanında lider ve trendleri belirleyen firmalardan değerli misafirler ağırlanıyor. Bugünkü programlarında deneyimlerini ve sektöre ilişkin önemli bilgileri bizlerle paylaşacak
firma ve katılımcılar:

– Açılış konuşmasında Savunma Sanayii Başkanı Prof.Dr. İsmail Demir
– İlk oturumunda TUSAŞ firmasından Sistem Mühendisliği Müdürü Yasin Kaygusuz
– İkinci oturumunda TÜBİTAK SAGE firmasından İş Geliştirme ve Strateji Birim Amiri Murat Yaşar Özen
– Üçüncü oturumunda FNSS firmasından Proje Müdürü Mustafa Kaplan
– Dördüncü oturumunda ASISGUARD  firmasından Elektronik Sistem ve Tasarım Müdürü Cemil Kesik
Etkinliğe youtube kanalı üzerinden katılabilir, sertifika almak için oturum sırasında paylaşılan formları doldurabilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp
Etkinliğe özel düzenlenecek Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi, Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitimin; kamuflaj çanta, taktik akıncı çantası, tişört, termos gibi ürünlerin ve firmalardan hediye çeki çekilişlerine katılmak, daha fazlasından haberdar olmak için topluluğu Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.
Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/yildizsst/

Savunma Sanayii Başkanlığı destekleri ile 29-30 Mart tarihlerinde topluluk YouTube kanalında gerçekleştireceğimiz, sektörün dev firmalarının ağırlanacağı Savunma Sanayi Zirvesi oturum planı ile karşınızda!

Katılımcılarımızın savunma sektörünün önemli parçası olan firmalardan uzman konuşmacıları dinleyerek sektör gelişmeleri hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacağı etkinliğimizde siz de yerinizi alabilirsiniz.

Çeşitli sponsorlarla sürpriz çekilişlerin yapılacağı Savunma Sanayi Zirvesi etkinliği herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır!

Katılım linki: https://biolinky.co/yildizsst

Youtube linki: https://www.youtube.com/channel/UCCManMa9EKYQCtqet5rmB8A

Telegram linki: https://t.me/sst_ssz