YENİ MUCİTLER İÇİN ÖNEMLİ BİR BAŞLANGIÇ

James Dyson Ödülü, yeni nesil mühendisleri ve gerçek problemlere karşı yaratıcı fikri olan herkesi destekleyen, teşvik eden ve ilham veren uluslararası bir tasarım ödülüdür. Mevcut ve yeni mezun mühendislik öğrencilerine açıktır ve gençleri mühendislik konusunda heyecanlandırma misyonunu üstlenerek James Dyson’ın hayır kurumu olan James Dyson Vakfı tarafından yürütülmektedir.

James Dyson Ödülü, bir mucit olarak adınızı duyurmak için iyi bir fırsattır. Önemli bir para ödülü kazanmanın yanı sıra, kariyerinize hızlı bir başlangıç yapmak, meslektaşlarınızın saygısını ve belki de kendi işinizi kurmak için gereken güveni kazanmak için medyada yer alarak parlak fikrinizi ülkemizle ve dünyayla paylaşabilirsiniz. Yarışmaya katılmak çok basit.

İstenen şey çok açık. Daha iyi çalışan ürünler yaratmak için farklı düşünen tasarımcılar arıyoruz.

Tekrarlanabilen bir tasarım sürecini takip eden mühendisler, Jüri üyeleri ve özellikle James Dyson, akıllı ancak basit mühendislik ilkelerini kullanan ve gerçek problemleri ele alan tasarımlara ilgi duyuyor.

Ulusal kazanan £5.000
Uluslararası ikinci £5.000
Sürdürülebilirlik kazananı £30.000
Uluslararası kazanan £30.000

1. Genel
1.1. Bu yarışma, İngiltere ve Galler’de 1099709 (“JDF”) ile kayıtlı bir yardım derneği olan James Dyson Vakfı tarafından düzenlenir ve yönetilir.

1.2. Bu şartlar ve koşullar, adayların James Dyson Ödülü (“JDA”) olarak bilinen yarışmaya katılımını düzenler.

1.3. Tüm katılımcılar, JDA’ya katılarak ve başvurularını (aşağıda tanımlandığı gibi) göndererek, bu şartlar ve koşullara bağlı olmayı kabul eder.

1.4. Dyson şirketler grubu ve/veya JDV çalışanları (ve aileleri) için JDA’ya giriş yasaktır.

1.5. JDV, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, mücbir sebepler yüzünden JDA’nın yönetiminin veya JDA’ya uygun katılımın engellenmesi durumunda, JDA’yı iptal etme veya askıya alma hakkını saklı tutar.

1.6. JDV, bir başvururnun alınmasını ve/veya değerlendirilmesini engelleyen posta, teknik sorun veya doğal koşullar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

1.7. Bu şartlar ve koşullar her bakımdan İngiliz yasalarına tabi olacaktır. Taraflar, bu hüküm ve koşullardan veya JDA’dan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak (sözleşmeden doğan veya sözleşme dışı) tüm anlaşmazlıklarda İngiliz mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini geri dönülmez şekilde olarak kabul ederler.

1.8. JDF, güncellenmiş hüküm ve koşulları www.jamesdysonaward.org’da (“Web Sitesi”) yayınlayarak bu hüküm ve koşulları bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

1.9 Bu şartların İngilizce dışında bir dilde sağlandığı durumlarda, herhangi bir çelişki veya tutarsızlık yaşanırsa bu şartların İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

10 − 1 =