Uluslararası Tıp Öğrencileri Araştırma Kongresi

Değerli ziyaretçiler,

4.Uluslararası Tıp Öğrencileri Araştıma Kongresi 2013-İstanbul'un yeni web sitesine hoş geldiniz.
Kongre deneyiminiz boyunca kolay ulaşabileceğiniz en kapsamlı haberleri sunmayı ve başvuru sürecinizde sizlere destek olmayı hedefliyoruz.

Öğrenci Bilimsel Araştırma Kulübü Organizasyon Komitesi tarafından düzenlenecek olan 4.Uluslararası Tıp Öğrencileri Araştırma Kongresi, 3-5 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde gerçekleşecektir.

Bu site birçok sorunuzu yanıtlamak için tasarlanmıştır,ancak cevabını bulamadığınız sorularınız için [email protected] adresi aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Size bu yılki başvuru sürecinde daha iyi hizmet verebilmek için menüde bulabileceğiniz; özet programı içeren bir link ekledik.

Sunum yapmayacak olsanız bile bize katılabilir,bu fevkalade organizasyonu seyredebilirsiniz. Sunum yapmayacak katılımcılarımız da aynı şekilde ilgili linki kullanarak başvurabilirler.

Haberleri takip edin,Facebook grubumuza katılın ve bizlerle iletişime geçin!

Sizleri kongremizde ve muhteşem şehir İstanbul'da ağırlamak için can atıyoruz.

4.Uluslararası Tıp Öğrencileri Araştırma Kongresi Organizasyon Komitesi

Yer

Konferans, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi yerleşkesi içinde bulunan Cem’i Demiroğlu Oditoryumunda gerçekleştirilecektir.

Ödüller

En iyi bir poster sunumu ve en iyi iki sözlü sunum ödüllendirilecektir. Sözlü sunum için ödül 1000 Euro’ya kadar olmakla beraber ; poster için 200 Euro dur.

Yarışma Yapısı

Kabul edilmiş olan sözlü sunumlar; 3 ten 5 e kadar belirlenecek adette, uygun oturumlarda gruplandırılacaktır. Her oturum, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nin o konu hakkında uzmanlaşmış bir akademisyeni tarafından incelenecektir.

custom college paper

Her gün 15′er adet poster olmak üzere 3 gün poster sunumu olacaktır. Organizasyon boyunca ilgilenen izleyiciler ve jüri tarafından posterler incelenecektir.

zp8497586rq