Uludağ Milli Parkı, Bursa ve Çevresinde Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi

Proje Adı : Uludağ Milli Parkı, Bursa ve Çevresinde Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi

Projenin Yürütüleceği Kurum/Kuruluş :Uludağ Üniversitesi

Proje Yürütücüsü : Prof.Dr. Hikmet S. YILDIRIMHAN

e-mail : [email protected]

Hedef Kitle : Kırsal bölgede görevli kamu personeli, lisans ve lisanüstü öğrencileri, öğretmenler
Etkinlik Yeri :Bursa

Etkinlik Tarihleri :15 – 24.07.2011

SON BAŞVURU 30 HAZİRAN 2011

“ULUDAĞ MİLLİ PARKI, BURSA VE ÇEVRESİNDE EKOLOJİ TEMELLİ DOĞA EĞİTİMİ “ için katılımcılardan KATILIM ÜCRETİ DIŞINDA hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Katılımcıların 10 günlük eğitim süresince konaklama, yemekler ve doğa gezileri giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır.

Aşağıdaki linkten başvuru formunu indirip eksiksiz doldurarak [email protected] Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail yoluyla yada 0224 294 2199 nolu faksa göndermeniz gerekmektedir.

Başvurusu kabül edilen katılımcılar 50 TL katılım ücretini Ziraat Bankası Uludağ Üniversitesi Şubesi 1799 – 37219296 – 5005 numaralı Uludağ Üniversitesi Dönersermaye hesabına yatırdıktan sonra dekontu [email protected] Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresine yollayacaklardır. Eğitimin yapılacağı Bursa Uludağ Alkoçlar Zone 2 oteline kadar olan şehirlerarası ve şehir içi ulaşım ücretleri katılımcılara aittir. Katılım ücreti olan 50 TL harici konaklama masrafları, yemek ücretleri ve eğitim sırasındaki ulaşım masraflarının tamamı Tubitak tarafından karşılanacaktır.

Katılım ücretini yatırmayan, daha önce Tubitak tarafından desteklenen aynı türde eğitime katılmış olanların tespit edilmesi halinde katılımları iptal edilir ve yedek katılımcılar çağırılır.
Başvuru formunu indirmek için buraya tıklayınız.
2011 Doğa Toplum Bilim Projeleri TÜBİTAK