UEK-TEK 2016

Uluslararası Ekonomi Konferansı
Türkiye Ekonomi Kurumu
UEK-TEK 2016
Duyuru ve Bildiri Daveti

Türkiye Ekonomi Kurumu (TEK), Beşinci Uluslararası Ekonomi Konferansı UEK-TEK’i 20-22 Ekim 2016 tarihlerinde Bodrum’da Kefaluka Resort Otel’de düzenlemektedir; http://www.kefaluka.com

Konferans’ın ana teması “Kapsayıcı ve Sürdürülebilir Büyüme ve Gelir Dağılımı”dır. Uluslararası Ekonomi Birliği’nin (International Economic Association) desteklediği bu konferansın amacı, tüm ülkelerdeki iktisatçılar için, davet edilmiş ve seçilmiş bildirilerin sunulduğu oturumlar yoluyla, tartışma ortamı yaratmaktır.

UEK-TEK 2016’da sunulacak bildiriler, http://teacongress.org adresindeki konferans web sitesinin Özet Teslimi sayfasından iletilen özetler içinden seçilecektir. Özet ve bildiriler İngilizce veya Türkçe olabilir. Düzenleme/Bilim Kurulu, iktisadın her alanından gelecek özetleri teşekkürle karşılar.

UEK-TEK 2016’da sunulan bildiriler içinden seçilmiş olanlar, “Ekonomi-tek” dergimizde yayınlanacaktır. Ayrıca, seçilmiş başka bazı bildirilerin yer aldığı bir kitap da yayınlanacaktır.

Konferans, Ege bölgesinin tarihi mekanlarını çok uygun fiyatlarla gezip görebilmek için de bir fırsat sunmaktadır. Kayıtlar, rezervasyonlar, ulaşım seçenekleri ve turlara ilişkin bilgiler http://teacongress.org adresinde duyurulacaktır.

Özet Teslimi İçin Son Tarih: 20 Temmuz 2016
Oturum Düzenleme İçin Son Tarih: 20 Temmuz 2016
Özet Kabul Bildirim Tarihi: 15 Ağustos 2016
Erken Kayıt, Otel ve Uçak Rezervasyonu İçin Son Tarih: 2 Eylül 2016
Makale Teslimi İçin Son Tarih: 26 Eylül 2016
Programın İlan Tarihi: 30 Eylül 2016

Türkiye Ekonomi Kurumu olarak 20-22 Ekim’de UEK-TEK 2016’da sizi de aramızda görmekten sevinç duyacağız. Lütfen bu duyuruyu diğer meslektaşlarımıza ve bölümünüz mensuplarına iletiniz.

http://teacongress.org/