Ücretsiz Google Classroom Eğitimi

Google Classroom
Google Classroom Eğitimi

Online derslerde verimi arttırmak mı istiyorsunuz? Online okul süreçlerinizi daha iyi yönetmek için Google Classroom ile tanışın. Google Classroom ile online sınıf yönetiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu eğitimde Google Classroom hakkında en temel bilgilerden başlayarak üst düzey kullanım örneklerine kadar bilgiler sunuyoruz. Bu eğitim ile birlikte sınıfınızda pek çok aktiviteyi Classroom üzerinden planlayarak hem eğlenceli hem de öğretici dersler hazırlayacaksınız.

Eğitimimizi asenkron olarak sizlere sunuyoruz. Bu eğitimi size açılacak olan eğitim portalı üzerinden dilediğiniz zamanda tamamlayabilirsiniz. Asenkron eğitim olması sizlere tüm eğitimi kendi zamanınıza göre düzenlemenize olanak sağlamaktadır. İster bir günde isterseniz bir haftada tamamlama imkanınız sizin elinizde. Bizim tavsiyemiz bir hafta bu eğitim için yeterli bir süre olacaktır.

Kayıt işleminizi yaptıktan sonra asenkron eğitimine giriş için gerekli bilgileri sizlere yollayacağız. Robodemy ile bu öğrenme yolculuğunda artık yalnız değilsiniz. Eğitimin içeriğine ve kayıt butonuna alt kısımdan erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitim Süreci ve İçeriği
1. Modül tanıtım ve giriş
2. Modül Google Classroom Kullanımı
3. Modül Google Classroom ile kullanım örnekleri ve üst düzey uygulamalar
4. Modül Geribildirim ve sizden gelenler

Eğitmenlerimiz

Mustafa Burakhan KOCABAŞ
Kurucu – Genel Müdür

Kadim CAN
Eğitim Koordinatörü

https://www.robodemy.com

Google Classroom Eğitimi Başvuru Formu