TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı Başvuru Süresi Uzatıldı

Girişimci Programı
Girişimci Programı

TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı Başvuru Süresi Uzatıldı

TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmeni sağlayacak ODTU TEKNOKENT/T-BİGG Programımız ile teknoloji tabanlı iş fikrini gerçekleştirmen için 150.000 TL’ye kadar sermaye desteği ve mentorluk fırsatı yakala. Başvurularımız 28 Şubat’a kadar uzatıldı!

Tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürmek ve uluslararası başarılara imza atmak için acele et!

Son Başvuru: 28 Şubat 2018

Programın ilk yılı tamamlanırken, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda ODTÜ TEKNOKENT en başarılı TÜBİTAK BİGG uygulayıcı kuruluşlarından oldu. Geçen sene TÜBİTAK BİGG paneline çıkan girişimcilerimizden 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazananlar şirketlerini

ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde kurdular ve yatırımcılarla görüşmeyi sürdürmektedir. Hatta Growth Circuit San Francisco ofisimizde yatırımcılarla buluşup girişimini Amerika’ya duyuran ekiplerimiz de oldu. Sen de T-BİGG’e başvurarak ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürüp ve uluslararası başarılara imza atabilirsin.

T-BİGG | ODTÜ TEKNOKENT | Girişimcilere 200.000 TL Sermaye Desteği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

six + twenty =