TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı Başvuru Süresi Uzatıldı

TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı Başvuru Süresi Uzatıldı

TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmeni sağlayacak ODTU TEKNOKENT/T-BİGG Programımız ile teknoloji tabanlı iş fikrini gerçekleştirmen için 150.000 TL’ye kadar sermaye desteği ve mentorluk fırsatı yakala. Başvurularımız 28 Şubat’a kadar uzatıldı!

Tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürmek ve uluslararası başarılara imza atmak için acele et!

Son Başvuru: 28 Şubat 2018

Programın ilk yılı tamamlanırken, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda ODTÜ TEKNOKENT en başarılı TÜBİTAK BİGG uygulayıcı kuruluşlarından oldu. Geçen sene TÜBİTAK BİGG paneline çıkan girişimcilerimizden 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazananlar şirketlerini

ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde kurdular ve yatırımcılarla görüşmeyi sürdürmektedir. Hatta Growth Circuit San Francisco ofisimizde yatırımcılarla buluşup girişimini Amerika’ya duyuran ekiplerimiz de oldu. Sen de T-BİGG’e başvurarak ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürüp ve uluslararası başarılara imza atabilirsin.

http://www.yfyi.com/t-bigg

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.