TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Denizli

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bilimin, bilimsel çalışmaların ve bilim kültürünün tanıtılması, yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi amacıyla TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği düzenleme kararı aldık.

Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’yi hitap edecek olan geniş kapsamlı bir bilim şenliği düzenlemek istiyoruz. Bu şenliğin gerçekleşmesinde sizlerin de yer alması hem kurumunuzun hem ilimizin hem de toplumumuzun gelişimine katkı sağlayacaktır. Bizimle birlikte bu projede çalışmak isterseniz aşağıdaki linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru linki : https://forms.gle/8Lnytcz9ECMhiaxs7

BİLİM ŞENLİĞİMİZ, DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNASYONUNDA BİLİM, SANAT, KÜLTÜR VE TEKNOLOJİ İLE İLGİLİ PEK ÇOK KURULUŞUN BİR ARAYA GELECEĞİ, ÜÇ GÜN SÜREYLE YAKLAŞIK 100.000 KİŞİNİN KATILMASI PLANLANAN BİR ORGANİZASYONDUR.

ÜLKEMİZİN BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞİMİNDE ÖNCÜ ROL OYNAMAYI, YENİ NESLİN BİLİM İHTİYACINI KARŞILAMAYI HEDEFLEDİĞİMİZ ŞENLİĞİMİZDE SİZLERİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN GURUR DUYACAĞIZ.

BU FORM 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİNDE DENİZLİ’DE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ PLANLANAN BİLİM ŞENLİĞİNDE YER ALMAK İSTEYEN KURULUŞLARIN BAŞVURULARI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.FORMU DOLDURMANIZIN ARDINDAN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLEREK, DETAYLI BİLGİLENDİRME YAPILACAK, SORULARINIZA CEVAP VERİLECEKTİR.

DENİZLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AR-GE BİRİMİ