TEPE NAUTILUS BARINAKTAKİ HAYVANLARA YUVA BULACAK

Tepe Nautilus, Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde nesli tükenen hayvanlara dikkat çekecek ve ‘Sıcak Bir Yuva Arıyorum’ fotoğraf sergisi ile 25 evcil hayvana yuva bulacak.
Tepe Nautilus, Doğa Koleji ve Kadıköy Belediyesi işbirliğinde 4–13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek ‘Sıcak Bir Yuva Arıyorum’ etkinliğinde Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nde bulunan 25 evcil hayvanın fotoğrafları ve künyeleri sergilenecek. Tepe Nautilus ziyaretçileri, barınakta bulunan hayvanlara sahip olmak isterlerse, Kadıköy Belediyesi ile iletişime geçebilecek.
Doğa Koleji de etkinlik kapsamında sergi alanında bir dizi atölye çalışması yapacak. Tepe Nautilus AVM Sanat Atölyesi’nde gerçekleşecek atölyelerde çocuklar, maske yapımı, boyama, keçeden sevimli parmak kukla yapımı, keçe ve pullardan hayvan şablonu çalışmaları ile hem eğlenecek hem de nesli tükenen hayvanları tanıyacak. Atölye çalışmaları 4–13 Ekim tarihlerinde 12.00–19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Tepe Nautilus ile ilgili gelişmeler ve etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere www.tepenautilus.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bilgi için: Taktik İletişim Danışmanlık / Aygül Alemdar
[email protected]
0212 267.1818 – 0533 649.6575

Tepe Nautilus Bilgi: İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 156 bin metrekarelik alanıyla Eylül 2002’de açıldı. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip Tepe Nautilus, ulusal ve uluslararası markalara ait 116 mağazası, sekiz salonlu sineması, bowling salonu, spor salonu, farklı konseptte tasarlanan 20 kafe, fast-food ve restoranının yanı sıra 2 bin 700 araç kapasiteli otoparkı ile Anadolu Yakası’nın vazgeçilmez alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin