TASARIMI YAP MACBOOK PRO KAZAN

Dük 50. yılında tarzına en uygun kravat tasarımını yapmanı istiyor!
Katılım Koşulları
1. Yarışmaya katılan tasarımcılar birden fazla tasarımla ödül kazanma hakkına sahip değildir.

2. Bir katılımcı birden fazla tasarımla ilk beşe girerse, yalnızca en üst sıradaki tasarımı ile ödül kazanabilir.

3. Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının özgün olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

4. Tasarımların özgün olmaması durumunda tüm yasal sorumluluk, tasarımı gönderen tasarımcıya aittir. Tasarımı özgün olmayan katılımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.

5. Katılımcılar verdikleri bilgilerin doğruluğunu beyan eder.

6. Yanlış kişisel bilgilerle yarışmaya katılan tasarımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.

7. Hediye kazanan kullanıcılar, hediye teslim alındı formu ile birlikte nüfus cüzdanlarını ibraz edeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

8. Aynı T.C Kimlik Numarası ile katılan tasarımcılar arasında yalnızca ilk önce katılan tasarımcı ödül kazanma hakkına sahiptir.

9. Katılımcılar yalnızca “başvuru” sayfasında yer verilen şablonlardan birini, boyutunu değiştirmeden kullanarak yarışmaya katılabilirler. Farklı formatta veya boyutta tasarım gönderen katılımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.

10. Toplumun ahlak ve değerlerine aykırı, siyasi mesaj veya örgüt propagandası içeren, telif haklarıyla korunan görseller ve yasa dışı herhangi bir konuyu işleyen tasarımlar dikkate alınmayacaktır. Benzer içerikli tasarımların tüm yasal sorumluluğu, tasarımı gönderen kullanıcıya aittir.

Hizmet SözleşmesiBu gizlilik ilkeleri Kazandirankravat.com‘un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Kazandirankravat.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Sitemizde kullanıcı takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
Kazandirankravat.com, sitede yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.
Sitemizin başvuru formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi) girmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.

Ödüller

1.

MacBook Pro

Çift çekirdekli 2.3GHz Intel Core i5 işlemci, Turbo Boost ile 2 kat hız, Intel HD Graphics 3000, FaceTime HD Kamera ile 720p HD görüntüleme, yüksek hızlı Thurderbolt veri sistemi, Multi-Touch Trackpad, tek şarjla 7 saatlik pil ömrü.

2.

iPad 2

Çift çekirdekli 1GHz A5 işlemci, 16GB sabit disk, 9.7 inç ekran, FaceTime HD Kamera ile 720p HD görüntüleme, 9 kata varan daha güçlü grafik performansı, 10 saate varan pil ömrü, üç eksenli jiroskop ile hareket algılama, daha ince ve daha hafif tasarım.

3.

iPod Classic

40.000 şarkı, 200 saatlik video ve 25.000 fotoğraf saklayabilen 160 GB depolama alanı. Sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 2.5 inç vivid ekran, özel iPod Classic oyunları, 36 saate kadar pil ömrü.

4.

iPod Nano

Daha küçük ve daha şık yeni klipsli tasarım, 8 GB bellek, 1,5 inç Multi-Touch ekran, FM radyo, fitness programı, sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 24 saate kadar pil ömrü, dahili şarj edilebilir lityum-ion pil.

5.

iPod Shuffle

Klipsli küçük tasarım, 5 farklı renkte parlak alüminyum gövde, 2GB bellek, tıklanabilir kontrol paneli, yeni VoiceOver sistemi, sizin için playlist oluşturan Genius özelliği, 15 saate varan pil ömrü, dahili şarj edilebilir lityum-ion pil.

 
 http://www.kazandirankravat.com/